Ucuz Football Manager 2022 Nasıl Alınır?

Ucuz Football Manager 2022 Nasıl Alınır?

Football Manager 2022 çok yakında çıkış yapacak. Oyun çok fazla futbol hayranı tarafından merakla beklenmektedir. Oyunun Türkiye satış fiyatı 299,00 ₺ olduğu için satın almak zor olacaktır. Lakin ucuz Football Manager 2022 almak isteyenler için muhteşem bir önerimiz var. Hem legal hem de yanında bir sürü eski ve yeni oyunla birlikte geliyor.

Ucuz Football Manager 2022 Nereden Alınır?

Ülkemizdeki oyuncuların genel şikayeti oyunların çok pahalı olmasıdır. Steam her ne kadar dolar kurunu sabitlemiş olsa da yinede bazı oyunlar çok pahalı olabiliyor. Bununla birlikte oyuncuların bir kısmı hikayeli oyunları veya multiplayer olmayan oyunları ne yazık ki korsan olarak oynamaya yöneliyor. Fakat bunu kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Çünkü korsan olarak indirdiğiniz oyunlar içerisine gömülen virüsler nedeniyle veri kaybına uğrayabilirsiniz. Bunun yerine bazı oyun firmaları tarafından sunulan aylık ödemeli abonelik hizmetlerini kullanabilirsiniz. Özellikle Xbox Game Pass en çok tercih edilen abonelik hizmetidir diyebiliriz.

Son zamanlarda yaptıkları anlaşmalar sayesinde piyasaya yeni çıkmış oyunların bir çoğu Xbox Game Pass aboneliği ile birlikte oyunculara sunuluyor. Birbirinden farklı 3 adet paket ile satışa sunuluyor. Lakin bu paketler içerisinde en hesaplı olanı Ultimate olanıdır. Çünkü içerisinde Football Manager 2022‘de dahil olmak üzere bir çok yeni oyun bulunuyor. Ayrıca aylık 44,99 ₺’lik fiyatıyla birlikte EA Play oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Buna ek olarak bu abonelik hem bilgisayarda hem de konsol oyunlarında kullanılabiliyor.

Ucuz Football Manager 2022 oynamak için en iyi yöntem kesinlikle Xbox Game Pass aboneliğidir. Ayda 45 ₺ ödeyerek hem FM 22 ve yüzlerce oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca FM 22 çıktığı ilk günden itibaren Xbox Game Pass üzerinden de erişime açılacak. İlerleyen zamanlarda çok daha fazla oyunun bu abonelik sistemine katılacağını düşünüyoruz. Daha fazla bilgilendirici oyun rehberleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!