Days Gone PC Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Days Gone PC Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Days Gone, 26 Nisan 2019 tarihinde Play Station için özel olarak çıkış yapmıştı. Oyuncular yakın bir zamanda PC üzerinden oynayabilecekler. Days Gone PC çıkış tarihi ve kaç TL olacağı şimdiden belirlendi bile. Oyunu akıcı bir şekilde oynamak için ortaya seviye bilgisayara sahip olmanız yeterli olacaktır.

Days Gone PC Çıkış Tarihi Açıklandı!

Bend Studio tarafından geliştirilen Days Gone açık dünya aksiyon macera türlerini bir arada barındırıyor. Her zaman olduğu gibi yok olmuş bir dünyada zombiler ve çeşitli zombi hayvanlara karşı kendimizi koruyarak hayatta kalmaya çalışacağız. Bu sefer ana karakterimiz motor sürüyor. Motorcu bir karakteri canlandıracağımız Days Gone hikayesi zombi salgınının üzerinden 2 yıl geçtiği bir tarihte geçecek. Lakin bu sefer akıcı bir hikaye ve kaliteli oynanış mekanikleri oyuncuları bu atmosferin içerisine dahil edecek.

Days Gone PC versiyonu 18 Mayıs 2021 tarihinde oyuncular tarafından indirilebilecek. Böylece Play Station sahibi olmayan ve oyunu şimdiye kadar izlemekle yetinen oyuncular oyunun hikayesini kendileri deneyimleyecekler. Efsanevi karakter modellemeleri ve ortam tasarımları ile oyuncuları mest edecek Days Gone için PC sürümüne özel bir fragman yayınlandı. Bu fragman oyunun bilgisayar sürümüne ilişkin önemli detayları içerisinde barındırmakta.

Bilgisayar versiyonuna özel bir çok özelliğe yukarıdaki fragmanda yer verilmiş. Böylece oyunu almadan önce ne için para ödeyeceğinizi net bir şekilde görebiliyorsunuz. Bu sürümde çevre ve karakterlerin tasarımlarının oldukça etkileyici gözüktüğünü söylemeden geçemeyeceğiz. Bu detaylara rağmen Days Gone sistem gereksinimleri oyuncuları çok şaşırtıyor.

Days Gone PC Sürümü Kaç TL?

Bu denli detaylı ve kaliteli grafiklere sahip Days Gone PC sürümü fiyatı oyuncular tarafından merak edilmekteydi. PC sürümü çıkış tarihi ile birlikte oyunun kaç TL’den satılacağı da oyuncularla paylaşıldı. 4 hafta sonra bilgisayar sürümü çıkacak Days Gone Steam sayfası üzerinden 279 TL ödeyerek ön siparişle alınabilecek. Bu fiyatın ön siparişe özel olduğunu hatırlatmakta fayda var. Ülkemiz için çok yüksek bir fiyat olduğunu kabul ediyoruz. Days Gone Steam yaz indirimlerine dahil edilirse daha uygun bir fiyattan satın alınabilir. Ancak çok fazla oynamak istiyorsanız ön siparişle de alabilirsiniz.