Oyun Rehberleri

Valorant Crosshair Kopyalama

Valorant Crosshair Kopyalama

Valorant oyuncuları rakiplerini daha rahat görmek için kendilerine özgü crosshair tiplerini hazırlıyor. Bunun yanı sıra deathmatch veya rekabetçi karşılaşmalarda diğer oyuncuların kullandığı crosshair tiplerini kullanmak isteyen oyuncular da mevcut. Önceden bunu yapmak çok zordu lakin Valorant crosshair kopyalama sistemi sayesinde oyuncular daha kolay bir şekilde crosshair kopyalayabiliyor.

Valorant Crosshair Kopyalama Nasıl Yapılır?

valorant crosshair kopyalama nasil yapilir

Oyunlarda karşınıza gelen oyuncuların kullandığı nişangahlar hoşunuza gittiyse artık onları kopyalabileceğinizi belirtmek isteriz. Oyun içerisinde girdiğiniz herhangi bir karşılaşmada öldükten sonra izleyici modundayken chate ” /cc ” yazarak izlediğiniz kişinin nişangah tipini kopyalayabilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce kendi crosshair ayarlarınızı kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer farklı crosshair sitelerinde gördüğünüz ve beğendiğiniz crosshair tipleri varsa bunları da oyuna aktarabilirsiniz. Valorant profesyonel oyuncu crosshair kodları içeren üçüncü parti crosshair yapma sitelerindeki kodları oyununuza aktarmak için aşağıdaki adımları sırasıyla izleyebilirsiniz.

  • İlk olarak beğendiğiniz crosshair kodunu kopyalayın.
  • Oyun ayarlarından sırasıyla Crosshair ayarlarına ve oradan da Primary sekmesine geçiş yapın.
  • Crosshair profile yazan bölümdeki aşağı yönlü oka tıklayarak kopyaladığınız kodu buraya yapıştırın.
  • Oyuna girdiğinizde crosshair tipiniz değişmiş olacaktır.

Valorant crosshair kopyalama hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaştık. Hazırladığımız rehberin yararlı olacağını düşünüyoruz. Yapamadığınız bir yer olursa yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Bol HS’ler !

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir