Oyun Rehberleri

Super People Başlangıç Rehberi

super-people-baslangic-rehberi

Super People, Wonder People tarafından geliştirilen yeni nesil Battle Royale türündeki oyun. Oyunda hepsinin ayrı yetenekleri bulunan süper askerleri kontrol ediyor, diğer battle royale türündeki oyunlarda olduğu gibi hayatta kalmaya ve rakiplerinizi öldürmeye çalışıyorsunuz. Sizler için derlediğimiz Super People başlangıç rehberi oyun çıkış yaptığında rakiplerinize karşı galip gelmeniz için gerekli olan tüm bilgileri sizlere verecek.

Super People Başlangıç Rehberi

Diğer tüm battle royale oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da dinamik bir harita bulunmakta. Farklı evrelerde git gide küçülen haritanın içerisinde kalmalısınız. Haritada küçülen dairenin boyutu lobideki oyuncu sayısıyla doğru orantılı. Yani lobide az sayıda oyuncu varsa daire küçük olacaktır.

Oyundaki seviye sistemini de diğer battle royale oyunlarında ayıran bir unsur bulunmamakta. Oyunda hayatta kaldığınız süre, öldürdüğünüz rakip sayısı, aldığınız süper kapsül sayısına göre deneyim puanı kazanırsınız. Seviyeniz arttıkça can gibi diğer istatistiklerinizin de miktarı artar. Seviye atlamaya odaklanarak 10. Seviyeye ulaştığınızda karakteriniz için bir yetenek kilidi açabilirsiniz.

Türün diğer oyunlarında maç süresinde daha yüksek nadirlikte silahlar bulursunuz. Super People içerisinde ise eşya seviyenizi daha yüksek nadirlikte eşyalar üreterek arttırabilirsiniz. Bu şekilde zırh, kask, çanta gibi eşyalarınızı 5. Seviyeye, silahlarınızı 7. Seviyeye yükseltebilirsiniz. Her 4. Seviyeye ulaşan silah bir adet bonus avantaj kazanır. Buradan sonraki her yükseltme bir adet daha avantaj ekler ve silahınız 7. Seviyeye ulaştıktan sonra 4 adet avantaj elde etmiş olursunuz. Her yükseltme silahınızın ateş etme hızını ve hasarını da arttırır.

Oyunu bu türdeki oyunlardan ayıran en önemli özellik ise sahip olduğu sınıf sistemi. Sınıf sistemi ne çeşit yeteneklere sahip olacağınızı ve hangi silahlarda uzmanlığınızın olacağını belirler. Her oyuna girdiğinizde bunların rastgele 3 adet kombinasyonu karşınıza çıkar. Oyunda ise toplamda 12 adet farklı yeteneklere sahip sınıf yer almakta.

Sizler için hazırladığımız Super People başlangıç rehberi ile oyun daha çıkmadan erken bir avantaja sahip olacaksınız. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir