Steam Retrospektifi 2022 Yayınlandı!

Steam Retrospektifi 2022 Yayınlandı!

Oyuncular olarak yıl içerisinde oynadığımız oyunlarda birçok maceraya, aksiyona ve eğlenceye hep birlikte atıldık. Oyunlarda karşılaştığımız olaylar veya yaşadıklarımız bizleri kimi zaman güldürdü kimi zaman üzdü. İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geri bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde bazı firmalar kullanıcıları için yıl içerisinde yaptıklarını gösteren grafikler hazırlıyor. Steam platformu da bu yıl Steam Retrospektifi 2022 ile bunu sunuyor. Bu içeriğimizde Steam Replay (Retrospektifi) 2022 hakkında bilgileri sizlere sunacağız.

Steam Retrospektifi 2022 Nedir?

Steam platformunda büyük oyun şirketleri ve bağımsız oyun geliştiricileri tarafından yapılmış binlerce oyun mevcut. Steam üzerinden sevdiğiniz türlerde oyunlar oynayıp onlara ait başarımları elde edebiliyorsunuz. Yıl içerisinde neler topladığınızı merak ediyorsanız, Steam Retrospektifi 2022 sayesinde oynadığınız oyunlar hakkında istatistikleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

steam retrospektifi 2022 nedir

Bu istatistikler arasında kaç tane oyun oynadığınız, oyunlarda kazandığınız başarımlar, ağırlıklı olarak hangi tür oyunlar oynadığınız, aylık oyun oynama süreniz, en uzun oyuna girme seriniz gibi bilgiler yer alıyor. İstatistikleri yalnızca görmekle kalmıyor aynı zamanda arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca Steam Replay 2022 istatistikleri paylaşırken kullanabileceğiniz grafikleri yüksek çözünürlükle indirebiliyorsunuz.

Steam Replay 2022 (Retrospektifi) Nasıl Yapılır?

Bütün sene boyunca oynadığınız oyunları görebileceğiniz Steam Replay 2022’ye erişmek çok kolay. Steam Retrospektifi 2022 bağlatısına tıklayarak hesabınıza giriş yaptıktan sonra yıl içerisindeki oyunlarınızın istatistiklerini görebilirsiniz. Dilerseniz buradaki istatistiklerin görünülebilirliğini değiştirip yalnızca kendinize özel, herkese açık veya yalnızca arkadaşlarınıza özel yapabilirsiniz.

steam retrospektifi 2022 nereden bakilir

Steam Retrospektifi 2022 istatistikleri hakkında bütün bildiklerimizi sizlerle paylaştık. Umuyoruz ki bütün yıl boyunca oynadığınız oyunlarda bolca eğlenmişsinizdir. İsterseniz kendi Steam Replay istatistiklerinizi yorumlar üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir