Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege Yeni Operatör Osa Duyuruldu!

Rainbow Six Siege Yeni Operatör Osa Açıklandı!

Ubisoft tarafından geliştirilen en popüler fps shooter oyunu Rainbow Six Siege için gelecek yeni operatör açıklandı. Rainbow Six Siege yeni operatör Osa bazı yönleri ile Monty isimli operatörü anımsatıyor. Yeni operatör Osa’nın farklı alanlarda usta olduğunu göreceğiz. Hücum operatörü olmasına rağmen özellikle takım arkadaşlarını koruma yönünde de yetenekleri olacak.

Rainbow Six Siege Yeni Operatör Osa Yetenekleri Neler?

Osa olarak bilinen Anja Janković, elektromekanik, askeri mühendislik ve robotik deha üzerine eğitimler aldı. Eğitimlerini başarıyla tamamlayıp mezun olduğu üniversiteden hemen sonra Nighthaven isimli şirket tarafından işe alındı. Burada kuantum konseptleri ve robotik üzerine çalışmalar yaptı. Ayrıca Kali ona saha operasyonları için özel bir eğitimler de verdi. Kali, Osa’ya karşı oldukça korumacı davranmaktadır. Hatta Osa ve Kali ikilisi en iyi iş arkadaşı, en iyi dosttur.

Nighthaven şirketinde kullanılan bir çok modifiye edilmiş teknolojini altında Osa’nın imzası bulunmaktadır. Rainbow Six Siege yeni operatör Osa, eğtimleri ve çalışmalarının neticesinde artık takım kaptanı olmuştur. Osa tarafından geliştirilen teknolojiler ateş hattında yer alacak bu sayede takım görevi başarıyla tamamlayabilecektir. Özellikle Monty’nin kalkanına benzeyen kalkan ile takıma çok önemli bir koruma sağlayabilecek.

Osa, saydam ve kurşun geçirmez malzemeden geliştirdiği kalkan sayesinde takıma güvenli bir bakış açısı verecektir. Bu kalkan pencereye konulabiliyor. Yerleştirildikten sonra sağ ve sol tarafa doğru genişleyen kalkan sayesinde geniş açılı bir koruma sağlanabiliyor. Bu kalkanın kapıya konulup konulmadığı ise henüz daha bilinmiyor. Lakin operatörün hikayesinden anladığımız kadarıyla hücum odaklı bir karakter olmasına rağmen defansif yönde kullanabileceğimiz yetenekler de mevcut

Rainbow Six Siege Osa Operatörü Ne Zaman Çıkacak?

Yeni operatörün tam olarak ne zaman çıkış yapacağı ile ilgili elimizde net bir bilgi yok. Fakat Rainbow Six Siege Twitch kanalı üzerinden yapılacak yayınla Crystal Guard ve Osa operatörü tamamen tanıtılacak. 16 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek bu yayını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Rainbow Six Siege yeni operatör Osa ile ilgili edindiğimiz bilgiler şimdilik bunlar. Yarınki yayında hem Osa operatörü hem de Crystal Guard ilgili çok daha fazla detaylı bilgi edinmiş olacağız. Rainbow Six Siege oyun haberleri daha fazla gelmesini istiyorsanız yorumlar bölümünden bildirebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bültenimize kayıt olarak alacağınız bildirimler sayesinde içeriklere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir