Oyun Rehberleri

Lost Ark Twitch Dropları Nasıl Alınır?

Lost Ark Twitch dropları nasıl alınır

Lost Ark çıkış günü ve Twitch droplarının ne zaman başlayacağına yönelik duyuru yayınlandı. Dünyanın her bir bölgesinden Twitch yayıncılarından oluşan takımlar, oyunun 8 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan erken çıkış gününden itibaren en iyisi olmak için yarışacaklar. Bu yayınları takip eden kullanıcılar da ödüller kazanma imkânı bulacak. Lost Ark Twitch dropları nasıl alınır? sorusunun cevabıyla siz de oyun çıkışında dağıtılacak olan bu ödüllerden yararlanabilirsiniz.

Lost Ark Twitch Dropları Nasıl Alınır?

Oyunun erken çıkış günü için yayıncılar 3 adet takıma dağıtılmış durumdalar. Yayınlar başladığında her yayıncı bir adet drop verebiliyor olacak. Bu sebeple hangi yayıncıların bu etkinlikte yer alacağını görmek için Lost Ark sitesinde bulunan lider tablosunu kullanabilirsiniz. Ayrıca etkinlik başladığı zaman bu tablodan hangi takımın daha çok puan topladığını da takip edebileceksiniz.

Ödül kazanmak için, Lost Ark hesabınızın ayarlarından Twitch Drops seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Sonrasında ise, listeden sevdiğiniz bir yayıncıyı seçerek izlemeye başlayabilirsiniz. Yayınlar sırasında ödüller rastgele olarak izleyicilere dağıtılıyor. Ödül kazandığınızı chat ekranında ortaya çıkacak olan bildirim ile anlayabileceksiniz. Burada ödülünüzü toplamanız için bir bildirim karşınıza çıkacak.

Etkinlik boyunca dağıtılacak olan ödüllerin listesi şu şekilde;

  • 1. Seviye Ödüller: Battle Item Chest. İçerisinde Regulus’ Light Currency Chest (100 bin Silver içeriyor) ve Amethyst Shard Pack (1500 shard içeriyor) bulunuyor olacak.
  • 2. Seviye Ödüller: Arkesia Paper Hat Chest. Bu sandık 5 adet özgün kâğıt şapkadan seçtiğiniz şapkanın kilidini açacak.
  • 3. Seviye Ödüller: Helgaia Pet Chest. Bu sandık 4 adet özün Helgaia evcil hayvanından seçtiğiniz hayvanın kilidini açacak.
  • 4. Seviye Ödüller: Neugier Gold Mount. Bu binek ile Arkesia çevresinde hızlı ve gösterişli bir şekilde seyahat edebileceksiniz.

Etkinlik 8 Şubat tarihinde, Türkiye saat dilimiyle saat 20:00’ da başlayacak ve 28 Şubat tarihinde, Türkiye saat dilimiyle 11:00’ da sonlandırılacak. Bu tarihler arasında yayınları izleyerek ödülleri kazanma şansınız bulunuyor. Siz değerli takipçilerimizle Lost Ark Twitch dropları nasıl alınır? sorusunun cevabını paylaştık. Bu hediyelerle oyuna hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi için sitemizde bulunan rehberler kategorisini her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir