Oyun Rehberleri

Lost Ark Harmony Shard Nasıl Kasılır?

Lost Ark Harmony Shard Nasıl Kasılır

Lost Ark’ da 50 seviyeye ulaştıktan sonra oyundaki birçok içeriğe ve malzemeye erişim kazanıyorsunuz. Bu seviyeye geldikten sonra karakterinizin ilerleyişi için Harmony Shard’ lar büyük önem kazanıyor. Bu malzeme eşyalarınızın seviyesini arttırmakta. Ancak bu işlemi yapmak için oldukça fazla miktara ihtiyaç duyuyorsunuz ve malzemeyi elde etmek kolay değil. Sizlerle Lost Ark Harmony Shard nasıl kasılır? sorusunun cevabı olarak hangi içeriklerin sizi Harmony Shard ile ödüllendirdiğini paylaşacağız.

Lost Ark Harmony Shard Nasıl Kasılır?

Öncelikle günlük, haftalık, World ve Chain görevlerinin sizleri Harmony Shard ile ödüllendirme şansı bulunmaktadır. Oyuna her girdiğinizde bu içerikleri takip etmeyi unutmayın.

Oyunda Harmony Shard kazanmak için en bilinen yol, Chaos Dungeon tamamlamaktır. Bu içeriğe 50 seviyeye ve 250 eşya seviyesine ulaştıktan sonra girebilirsiniz. Bu içeriği bir gün içerisinde yalnızca karakter başına iki kez tamamlayabiliyorsunuz. Her tamamlamada Harmony Shard ve Disorder Crystal ile ödüllendirileceksiniz. Disorder Crystal’ ler Chaos Dungeons Exchange NPC’ si aracılığıyla daha fazla Harmony Shard için takas edilebilirler.

Daha fazla Harmony Shard kasmak için ada görevlerini kullanabilirsiniz. Özellikle Serenity, Toto Silver, Panda, Dreamgull ve Shadow adalarında yapacağınız görevler sizlere iyi bir miktarda Harmony Shard kazandıracaktır.

Tower, Harmony Shard kazanabileceğiniz bir başka içeriktir. Buradaki önemli husus, bu içeriği ilk önce yan karakterde tamamlamanız gerektiğidir. Tower içeriğini tamamladığınızda sizleri karaktere bağlı olan Harmony Shard Pouches ile ödüllendirir, ancak bu ödülü almak için öncelikle başka bir karakter ile tamamlamış olmanız gerekiyor.

Son olarak Harmony Shard elde etmek için paranızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz Mari’s Secret Shop aracılığıyla Blue Crystal harcayarak Harmony Shard alabilirsiniz. Tabii bu işlem için gerçek para kullanarak Blue Crystal almış olmanız gerekiyor.

Siz değerli takipçilerimizle Lost Ark Harmony Shard nasıl kasılır? sorusunun cevabı olarak birçok Harmony Shard ile ödüllendiren içeriği paylaştık. Böylece yüksek miktarda Harmony Shard kasabilir ev eşyalarınızı geliştirebilirsiniz. Lost Ark’ da rakiplerinizin önüne geçebilir ve PVP’ lerde arenanın tozunu atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

RUST Benzeri Oyunlar
Oyun Rehberleri

RUST Benzeri Oyunlar

Oyuncuların bir kısmı zorlu hayatta kalma oyunlarını oynamayı seviyor. Zorlu hayatta kalma oyunları dediğimiz zaman akıllara RUST geliyor. Uzun zamandır RUST oynuyorsanız ve RUST benzeri oyunlar denemek istiyorsanız listemize göz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir