Halo Infinite Büyük Takım Savaşı Düzeltiliyor!

Halo Infinite Büyük Takım Savaşı Düzeltiliyor

Halo serisi çıktığı günden beridir modern çok oyunculu çatışma oyunlarına öncülük eden sistemleri oyun dünyasına sunuyor. Tabii hiçbir oyun hatasız bir şekilde çıkışını yapamıyor. Günümüz modern çatışma oyunları gibi Halo Infinite de çıktığı günden beridir sıkıntılardan kurtulamadı. Oyuncular Halo Infinite içerisindeki büyük takım savaşı modunda yaşanan bağlantı sorunlarından bir hayli şikayetçi oldular. Yapılan açıklamalara göre yeni gelecek güncelleme ile Halo Infinite büyük takım savaşı düzeltiliyor. Haberin detayları sizlerle.

Halo Infinite Büyük Takım Savaşı Düzeltiliyor

Halo Infinite ücretsiz çok oyunculu bir oyun olarak PC ve yeni nesil konsollara çıkış yaptı. Bir süredir sessiz olan seriye bir ışık tuttu. Yapımcı 343 Studios oyunda birkaç çok oyunculu mod seçeneği bulunduruyordu. Oyunun çıkışıyla birlikte büyük takım savaşı modu oyunun severleri tarafından heyecanla karşılandı. Sonuçta bu oyun modu Halo serisinin bel kemiğiydi. Maalesef bu mod oyuncuları sunucuya bağlı tutmakta sıkıntılar yaşıyordu. Özellikle birkaç arkadaşınız ile birlikte oynamaya çalışıyorsanız. Neyse ki oyun severler bu hataların düzeltilebileceğine yönelik haberler aldılar.

Yapımcılar tarafından 3 Şubat tarihinde yayınlanacak bir güncelleme ile Halo Infinite büyük takım savaşı düzeltiliyor. Ancak bu hataları düzeltme aşamasındaki ilk deneme değil. Daha önce de benzer bir güncelleme yapıldı ancak güncelleme sonrasında oyuncular halen bağlantı problemlerinden şikayetçiydi. Yapımcı ekip yeni gelecek bu güncellemenin sorunu kökünden çözebileceğini vaat ediyorlar. Bu güncellemeyle yapılacak çözümlere ek olarak oyun içi mağazasında da değişikliklere gidilecek.

Oyunun 2. Sezonu yanında birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Oyuncular özellikle yeni eklenecek olan co-op modunu heyecanla bekliyorlar. Böylece bu mükemmel oyunun hikâye modunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceksiniz. Zorlu bossların üzerinden arkadaşlarınızla takım çalışması yaparak gelebileceksiniz. Ancak sezon 2’nin başlangıcının Mayıs ayı içerisinde yapılacağını göz önünde bulundurursak bu imkân için biraz sabretmeniz gerekmekte. Daha fazla güncel oyun haberi için sitemizdeki haberler kategorisine göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir