FM 22 Acente Yaması

FM 22 Acente Yaması

Football Manager 2022 için üretilmiş farklı bir yama ile karşınızdayız. Oyununu daha gerçekçi bir hale getirmek isteyen menajerlerin kullanmasını önerdiğimiz oldukça güzel bir yama. FM 22 acente yaması, oyuncuların profil bilgilerini daha iyi bir hale getirmek için gerçek hayattaki veri tabanlarından faydalanmış. Bu yamayı beğeneceğinizi düşünüyoruz.

FM 22 Acente Yaması Nedir?

Football Manager 2022 için özel olarak hazırlanmış acente yaması oyundaki oyuncuların gerçek hayatta kullandığı menajerlik şirketlerini ve menajerleri oyuna ekliyor. Toplamda 1020 farklı acentenin bulunduğu bu yama 13,000 üzeri oyuncunun profilini daha gerçek hale getiriyor! Böylelikle oyun içerisinde kullandığınız gerçekçiliği artıran diğer eklentilerle birleşince oldukça iyi bir Football Manager 2022 deneyimi bizleri bekliyor!

FM 2022 Acente Yaması Nasıl İndirilir?

Bu eklentiyi indirmek için ilk olarak aşağıda bulunan indir butonuna basalım.

İndirmiş olduğumuz bu eklentiyi kurmak içinse aşağıdaki adımları sırasıyla takip edelim.

Football Manager 2022 Acente Yaması Nasıl Kurulur?

  • Az önce indirmiş olduğumuz .rar uzantılı sıkıştırılmış dosyayı açalım.
  • Daha sonrasında Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 klasörüne gidelim.
  • Bu klasörde bulunan databases isimli klasöre sıkıştırılmış dosya içerisinde bulunan .fmf uzantılı dosyayı sürükleyelim.
  • Sonrasında ise yeni bir oyun kurarken veritabanları içerisinden atmış olduğumuz bu dosyayı seçerek aktif edebilirsiniz.

FM 22 acente yaması gibi daha birçok kaliteli paylaşımlara ulaşmak için Football Manager 2022 kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İlgili kategoride oyun için birçok taktik, tema ve daha fazlasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer sizin de paylaşmak istediğiniz içerikler olursa bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun rehberi içeriği için sitemizi ziyaret etmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Dilerseniz bültenimize ücretsiz olarak kayıt olarak içerikler paylaştığımız zaman bildirim alabilirsiniz. Bol gollü kariyerler dileriz!