Oyun Rehberleri

Graveyard Keeper Para Nasıl Kazanılır

graveyard-keeper-para-nasil-kazanilir

Graveyard Keeper oyununda yapmak istediğiniz birçok şey için paraya ihtiyaç duyuyorsunuz. Oyunun erken safhalarında para çok büyük bir dert olmasa da oyunun sonuna yaklaşıldığında para edinmek oldukça zor bir hâl alıyor. Sizler için Graveyard Keeper para nasıl kazanılır sorusunun cevabını vererek sizi bu uğraştan kurtaracağız.

Graveyard Keeper Para Nasıl Kazanılır

Sorumuzun cevabını oyunun erken, orta ve ileri safhaları için farklı taktikler ile anlatacağız. Yani oyunun hangi aşamasında olursanız olun bu rehberde sizlerin de öğrenebileceği bilgiler yer almakta.

  • Erken Oyun: Oyunun bu aşamasında oyunda en kolay para kasma yöntemi olan cesetleri gömmek öne çıkıyor. Basitçe cesetleri mezarlığınıza gömerek sertifika alırsınız. Bu sertifikayı hancıyla takas ederek karşılığında para kazanırsınız. Bu yöntem için dikkat etmeniz gereken her cesedi gömmemek olacaktır. Üzerinde çok fazla kırmızı kuru kafa olan cesetler mezarlığınızın kalitesini düşürecektir. Kırmızı kuru kafa değeri yüksek olan cesetleri nehire fırlatarak kurtulabilirsiniz. İkinci yöntem için ise oyunda kilisenin kilidini açmış olmanız gerekmekte. Bu aşama ortalama 2 ila 3 oyun haftası sürüyor. Daha sonrasında kilisede ayin gerçekleştirerek inanç ve bağış toplayabilirsiniz. Bu bağışların miktarını mezarlığınızın kalitesi arttırmakta. İlk yöntemde iyi olan cesetleri gömmek burada da işinize yarayacaktır. Erken oyunda son kullanabileceğiniz yöntem çiftçilik olacaktır. Çiftliğinize ektiğiniz tohumları hasat ettikten sonra oyundaki çiftçiye satabilirsiniz. Daha fazla kâr etmek için elde hasadınızı işleyebilirsiniz. Örneğin buğdaydan un yaparak satmak size daha fazla para kazandıracaktır.
  • Orta Oyun: Bu aşamada da erken oyunda bahsettiğimiz ayin düzenleme oldukça iyi para kazandırmakta. Ayrıca oyunun bu safhasında artık krematoryum teknolojisini elde etmiş olacaksınız. Bu teknoloji size kalitesiz olan cesetleri yakma imkânı tanıyor. Böylece kırmızı kuru kafa değerleri yüksek olan cesetlerden de sertifika alabiliyorsunuz. Burada bahsedeceğimiz bir yöntem de gümüş külçelerini satmak. Gümüş külçeleri oldukça fazla para etmekte. Gerekli olan teknolojiyi açtıktan sonra kazdığınız gümüşü işleyerek külçe elde edip satabilirsiniz. Son yöntem olarak bronz ve gümüş kalitedeki şarapları hancıya satmak oldukça iyi para getirecektir.
  • İleri Oyun: Takas ofisinin kilidini açtıktan sonra altın kalitedeki balkabaklarını buradan satmak oyundaki en çok parayı kazandıran yöntemdir. Bu işlem için altın kalitede gübre üretiyor olmanız şartı var. Yine kilise ayini gerçekleştirmek oldukça iyi paralar kazandırmakta. Son olarak ise altın kalite şarapları satarak bu aşamada oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz.

Sizler için Graveyard Keeper para nasıl kazanılır sorusunun oyunun her aşaması için cevabını verdik. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir