Oyun Rehberleri

FM 22 Dengeli Taktik (4-2-3-1)

FM 22 Dengeli Taktik (4-2-3-1)

Football Manager 2022 mekaniklerine düzgün olarak tasarlanmış taktikler bir çok oyuncu tarafından araştırılmaktadır. Bazı oyuncular agresif oyun düzenini ve mentalitesinde oynarken bazı ise daha dengeli oynayarak kariyerlerinde ilerlemeye çalışmaktadır. Oyunu biraz daha dengeli ve sakin oynamak isteyenler için hazırladığımız FM 22 dengeli taktik (4-2-3-1) kurulum rehberi oyunda en büyük yardımcınız olacaktır.

FM 22 Dengeli Taktik Nedir?

Football Manager 2022 oyununun çıkış yapmasıyla birlikte futbol tutkunları hemen kendi takımlarını ve taktiklerini oluşturup kariyerlerine başladı. Henüz nasıl bir taktikle oynayacağına karar veremeyenler için dengeli taktiği öneriyoruz. Peki ya Football Manager 2022 dengeli taktik nedir?

Genel olarak takımı bir alanda odaklamak yerine sahanın her yerinde eşit yaymak her zaman daha iyidir. Takımı 4-2-3-1 formasyonunda oynatacağınız dengeli taktik bu konuda en iyisidir diyebiliriz. Orta sahada yer alan 3 oyuncuyu biraz daha forvete yakın tutarak ilerideki forvet oyuncunuzu destekleyebilirsiniz. Orta sahaya yerleştirecek oyuncu arıyorsanız Football Manager 2022 wonderkid oyuncular arasından tercih yapmanızı öneririz.

Football Manager 2022 Dengeli Taktik Nasıl Kurulur?

Oyunda taktikleri kendiniz tek tek oluşturabileceğiniz gibi hazır olarak sunulan taktikleri de kullanabilirsiniz. Bu taktiği sorunsuz olarak kurabilmek için adımları sırasıyla uygulayın. Hata yapmanız durumunda herhangi bir şey olmayacak fakat işinizi sağlama almak istiyorsanız oyundaki ilerlemenizi farklı bir yere kayıt edebilirsiniz.

İndirme Linki: https://s2.dosya.tc/server29/t5ujw1/fm-22-dengeli-taktik.zip.html

  • Üst taraftaki kutucuktan download tuşuna basarak taktiği bilgisayarınıza indirin.
  • Windows için Winrar veya 7zip, MAC için ise The Unarchiver isimli programlardan faydalanarak sıkıştırılmış klasör içerisindeki dosyayı masaüstüne veya istediğiniz bir yere çıkartın.
  • Oyunu açın ve ayarlar kısmına girin. Sonrasında taktikler kısmından aşağı yönlü oka tıklayın ve çıkartmış olduğunuz .fmf uzantılı taktik dosyasını seçerek tamam tuşuna basın. Bu işlemden sonra Football Manager 2022 dengeli taktik otomatik olarak takımınız için uygulanmış olacaktır. Dilerseniz ufak değişiklikler de yapabilirsiniz.

FM 22 dengeli taktik (4-2-3-1) oyundaki kariyeriniz boyunca işinize yarayacaktır. Çünkü neredeyse bütün takımlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. Sizce Football Manager 2022 en etkili taktik hangisidir? Cevaplarınızı yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Bu tarz rehberlerin gelmesi için sitemizi sık sık takip etmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir