Oyun Haberleri

Elden Ring Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Elden Ring Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bandai Namco tarafından yayıncılığı üstlenilen Elden Ring çıkış tarihi oyunculara duyuruldu. From Software’in geliştirdiği Elden Ring tanıtımdan sonra izleyiciler ve oyunculardan neredeyse tam not aldı diyebiliriz. Oyun çoklu platform desteği ile çıkışını gerçekleştirecek.

Elden Ring Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Oyun severlerin kolayca hatırlayacağı üzere E3 2019 etkinliğinde From Software şirketinin yeni oyunu olarak gösterilmişti. Elden Ring, herkesi kolayca kanser edecek düzeydeki Dark Souls oyun serilerinin mekanikleri ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Buna ek olarak ana karakterimizin özel bir yetenkle çağırdığı bineğin de oynanış mekaniklerine eklenmesi oldukça etkileyici olmuş. Oynanış videosundan gördüğümüz kadarıyla gizemli, karanlık ve son derece tehlikeli yaratıkların yer aldığı bir atmosferdeki şovalyeyi canlandıracağız. Bize yardımcı olacak şey ise silahlarımız, yeteneklerimiz ve tabi ki bize sadık bineğimiz olacak.

Elden Ring çıkış tarihi 21 Ocak 2022 olarak açıklandı. Bu tarih geldiğinde oyun PS5, PS4, Xbox One ve Xbox Series X/S ile PC platformlarında oynanabilir olacak. Oyunun aynı anda bir çok platformda çıkış yapması oyuncuları epey mutlu edecektir. Efsane grafiklere sahip Elden Ring’in çıkış yapmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Tabi oyun çıkış yapacağı zaman şuanda gördüğümüz grafiklerin üstüne iyileştirme yapılmış olabileceği gibi grafik kalitesinin düşürülerek çıkış yapabileceğini de unutmamak lazım. Elden Ring satış fiyatı hakkında henüz bir bilgi yayınlanmadı. Lakin bu bilgi paylaşıldığı zaman sizlere en hızlı şekilde aktaracağız. Oyun haberleri içeriklerinden hızlı bir şekilde haberdar olmak istiyorsanız bültenimize abone olabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir