Oyun Rehberleri

Diablo 4 Yetenek Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Diablo 4 Yetenek Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Diablo 4 yetenek sıfırlama işlemini yapmak oldukça basittir. Diablo IV oyuncuları seçtikleri sınıf karakter sonrasında oyuna başladıklarında aktif veya pasif olacak şekilde yetenek ağacında karakterlerini geliştirirler. Diablo 4 yetenek sıfırlama işlemi ise bu vermiş olduğunuz yetenekleri sıfırlamaya yarar. Bu sayede oyuncular oynadığı sınıfın karakterinde farklı dizilimlere yönelebilirler.

Bir yayıncıdan veya içerik üreticisinden gördüğünüz buildler her zaman işe yaramayabilir. Güçlü bir sınıfın karakterini oynuyorsanız ve yetenek puanlarınızı yanlış verdiğinizi düşünüyorsanız bu işlem hayat kurtarıcı niteliğindedir. Oyunda ne kadar ilerlerseniz ilerleyin istediğiniz zaman yetenekleri sıfırlama imkanına sahipsiniz.

Diablo 4 Yetenek Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Diablo 4 oyuncuları yeteneklerini sıfırlamak istediklerinde iki farklı yoldan bir tanesine başvurabilirler. Bu iki farklı yol yeteneklerin tamamını veya bir kısmını sıfırlamaktan ibarettir. Peki bu işlemler nasıl yapılır?

Tüm Yetenekleri Sıfırlama

  1. Karakter penceresini açın.
  2. Üst sekmelerden “Yetenekler” kısmına geçiş yapın.
  3. Erişilebilen yetenekler bölümüne gelin.

Daha sonrasında;

  • Play Station Oyuncuları: Kare tuşuna basılı tutun.
  • XBox Oyuncuları: Çarpı tuşuna basılı tutun.

Bu işlemi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Fakat seviyeniz yükseldikçe Diablo 4 yetenek sıfırlama işlemi için harcadığınız oyun içi altın miktarı artış gösterecektir.

Belirli Yetenekleri Sıfırlama

Tüm yetenekleri sıfırlamak yerine sadece belirli bir yeteneği sıfırlamak istiyorsanız ilk olarak sıfırlamak istediğiniz yeteneğin üzerine gelmelisiniz. Daha sonrasında ise oynadığınız konsola göre kare veya çarpı tuşuna basılı tutabilirsiniz. Diablo 4 yetenek sıfırlama sırasında sadece belirli yetenekleri sıfırlamanın maliyeti oldukça düşüktür. Tüm yetenekleri sıfırlamaya göre çok daha az altına bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Diablo IV türevindeki oyunlarda oynadığınız sınıfın tüm özelliklerini görmek ve heyecanını yaşamak için bu tarz işlemler oldukça sık yapılır. Oyundaki karakteriniz en verimli hale gelene kadar bu işleme çok fazla altın harcarsanız üzülmeyin. Çünkü oyunun tadı burada!

Diablo 4 yetenek sıfırlama rehberi ile karşınızdaydık. Daha fazla Diablo IV içeriği için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. Hepinize bol farmlamalar!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir