Oyun Rehberleri

Diablo 4 En İyi Farm Yerleri

Diablo 4 En İyi Farm Yerleri

Diablo oyun serinin son oyunu Diablo IV, muhteşem bir çıkış yaptı. Etkileyici çevre tasarımı ve kaliteli animasyonlara sahip Diablo 4 oyununda beş farklı oynanabilir karakterden birisine seçerek Diablo evreninde yerinizi alabilirsiniz. Diablo 4 en iyi farm yerleri rehberimizide anlattığımız lokasyonlar içerisinde oyundaki en kaliteli legendary itemleri lootlayabilirsiniz.

Diablo 4 En İyi Farm Yerleri Nelerdir?

Diablo IV oynarken birbirinden zorlu canavarlarla karşılaşıyorsunuz. Bu canavarların seviyesi arttıkça size verdikleri hasar ve savunma değerleri de artmaktadır. Oyunda ilerlemek istiyorsanız etrafta bulunan canavarlarla mücadele ederek onları ortadan kaldırmalısınız. Her canavarın kendisine özgü güçlü ve zayıf yanları olduğu için onları keşfedip kolayca öldürmenin yollarını bulmalısınız. Tabii bunu yaparken düşürdüğünüz itemlerin oynadığınız class ile uygun olması gerekiyor. Durum böyle olunca oyuncular tarafından en çok merak edilen soru Diablo IV en iyi farm yerleri nelerdir? oldu. Aşağıda yer verdiğimiz lokasyonlara giderek sizler de Diablo 4 oyununun en güçlü legendary itemleri lootlama şansını yakalayabilirsiniz.

Hold Your Ground World Etkinliği

Hold Your Ground, Diablo IV oynarken katılabileceğiniz en eğlenceli etkinliklerden bir tanesidir. Üzerinize dalgalar halinde gelen canavarlara karşı bulunduğunuz yeri koruyacağınız bu etkinlik içerisinde birbirinden değerli legendary itemler, gold ve çok fazla experience point kazanarak hızlıca level atlayabilirsiniz.

diablo iv en iyi farm lokasyonlari

Diablo 4 Hold Your Ground etkinliğine nasıl girilir?

Bu etkinliğe katılmak için Bear Tribe Refuge Waypoint bölgesinin kuzey kısmına gitmeniz gerekiyor. Etkinlik sizi hiç zorlamayacak çünkü karşılaşacağınız canavarların güçleri sizin seviyenize göre belirleniyor. Hold Your Ground etkinliğinde karşınıza birbirinden farklı boyutlarda canavarlar çıkacaktır. Bu canavarların bazılarını tek vuruşta öldürebilirken bazılarını öldürmek için iki üç vuruş yapmanız gerekmektedir.

Etkinliğin güzel yanı bütün lootu ve EXP’yi aldıktan bir kaç dakika sonra tekrardan etkinliğe giriş yapabiliyor olmanızdır. Böylece her denemede en nadir Diablo 4 itemleri düşürme şansı yakalayabilirsiniz. Karakteriniz güçlendikçe Hold Your Ground etkinliğinde karşılaşacağınız canavarlarında savunma ve saldırı değerleri değişecektir.

Anica’s Claim Zindanı

diablo iv ancias claim farm alani

Diablo 4 en iyi farm yerleri arasında bulunan Anica’s Claim Zindanı içerisinde yüksek seviyeli legendary itemleri düşürebilirsiniz. Bear Tribe Refuge Waypoint’in Güney kısmında yer alan Anica’s Claim Zindanı’na girerken dikkat etmeniz gereken bir şey var. Zindan içerisinde envanteriniz fullenirse zindandan ayrılmak yerine reset atabilirsiniz. Zindanı resetleyerek town’a geri dönüp bütün eşyalarınızı satıp tekrardan zindana girebilirsiniz. Bu sayede genellikle 5 dakika süren her bir turda 25.000 Gold farmlayabilirsiniz.

“Wrathful” Osgar Reede İle Savaşın

Diablo IV oyununda en değerli eşyaları lootlayabileceğiniz canavarlardan biri de “Wrathful” Osgar Reede’dir. Bu canavar ile savaşmak sandığınız kadar kolay değil ve canavarı kesmek için iyi eşyalara sahip oyunculara ihtiyacınız olacaktır. “Wrathful” Osgar Reede, Camios Landing içerisindeki Nostrava’nın kuzey tarafından spawn olmaktadır.

diablo iv en iyi farm bolgeleri

Oyunda karşılaşacağınız diğer Elite yaratıklara göre oldukça zorlayıcı ve dikkat gerektirmektedir. Ayrıca çevresi alevlerle kaplı olduğu için onlardan çok fazla damage yememeye çalışın. Osgar Reede ile savaşırken sürekli kaçınarak saldırı yaparak onu kesebilirsiniz. Bu canavarla savaşırken sabırlı ve iyi bir stratejiye sahip olmalısınız. Saldırılarınızı çok daha verimli bir hale getirmek için diğer takım arkadaşlarınızla uyumlu hareket ederek koordineli çalışmanız gerekiyor.

Karakterinize ekleyebileceğiniz en güçlü eşyaları çıkartabileceğiniz Diablo 4 en iyi farm yerleri ile karşınızdaydık. İçeriğimizde yer verdiğimiz üç bölgeye giderek hızlıca gelişebilirsiniz. Hardcore modunu oynuyorsanız eğer ekstra dikkatli olmanızı öneriyoruz. Daha fazla Diablo IV rehberleri için oyun rehberleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir