Valorant Badge Nedir? Nasıl Alınır?

Valorant Badge Nedir? Nasıl Alınır?

Çoğu Valorant oyuncusu oynadığı favori karakterlerinin istatistiklerini diğer oyunculara göstermek ister. Riot Games, geçtiğimiz iki yılda topluluğunu büyütmek için oyuna sürekli olarak yeni içerikler ekliyor. Valorant badge sistemi bu yeniliklerden sadece bir tanesidir. Bu rehberimizde Valorant badge nedir? ve Valorant badge nasıl alınır? sorularının yanıtlarını meraklı oyuncular için veriyor olacağız.

Valorant Badge Nedir?

Valorant Badge Nedir?

Son güncellemelerle oyuna eklenen badge sistemi sayesinde oyuncular, oynadıkları ajanlara ait istatistikleri badge haline getirebiliyor. Bu badge’ler 25 farklı renk kombinasyonu ile kişiselleştirilebiliyor. Badge üzerinde yer alan istatistikler arasında KDA, verdiği hasar, headshot ve kazanma oranı gibi bilgiler yer almaktadır.

Valorant Badge Nasıl Alınır?

valorant badge nasil alinir

Valorant oyununda kendinize özel badge oluşturmak için aşağıdaki adımları sırasıyla takip etmeniz yeterli olacaktır. Hiç bir adımı atlamazsanız başarılı bir şekilde badge oluşturabilirsiniz. Badge oluşturabilmek için rekabetçi oyun oynamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Eğer hiç bir ajan ile rekabetçi oyuna girmediyseniz badge oluşturamazsınız.

  • İlk olarak mybadge.playvalorant.com adresine gidin ve riot hesabınızla giriş yapın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ” Create your badge ” butonuna tıklayın.
  • Butona tıkladıktan sonra karşınıza oyundaki ajanların tamamı gelecektir. Bu ajanlar arasından birini seçin ve renk tercihi ekranına geçin.
  • Rekn tercihinizi de tamamladıktan sonra artık oluşturduğunuz Valorant badge’ini paylaşabilirsiniz.

Oyuncular tarafından çok sık sorulan Valorant badge nasıl alınır? ve Valorant badge nedir? sorularını cevaplandırdık. Kendinize ait badge oluştururken bir sorunla karşılaşırsanız yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca oyun rehberleri kategorisinde diğer oyunlara ait bilgilendirici içeriklere ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

GTA 5 FiveM Admin Komutları
Oyun Rehberleri

GTA 5 FiveM Admin Komutları

Kendinize yeni bir FiveM sunucusu açmaya karar verdiyseniz veya bir sunucuda yönetime katıldıysanız bazı yönetici kodlarını bilmeniz gerekiyor. Sunucuyu her şeye hazır hale getirirken FiveM admin komutları kullanarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir