Battlefield 2042 Nvidia DLSS ve Reflex Desteği Verecek!

Battlefield 2042 Nvidia DLSS ve Reflex Desteği Vereceğini Açıkladı!

Bu yıl dijital olarak düzenlenen E3 2021 etkinliğinde tanıtılan Battlefield 2042 için yeni haberler gelmeye başladı. Battlefield 2042 NVIDIA DLSS ve Reflex desteği vereceği açıklanan serinin en yeni oyunu herkesi sevinecek. Bu destekten yalnızca Nvidia RTX serisi ekran kartlarına sahip oyuncular yararlanabilecek.

Battlefield 2042 NVIDIA DLSS ve Reflex Desteği Var Mı?

Battlefield 2042 tanıtıldığı andan itibaren çevre tasarımları ve karakter modellemeleri ile oyuncuların beğenisini topladı. Tabi buna oynanış mekanikleri ve devasa bir harita da eklenince güzel bir hype yakaladı. Son gelen haberlere göre NVIDIA DLSS ve Reflex teknolojileri Battlefield 2042 oyununda yer alacak. Bu duyurunun ardından DLSS teknolojisini ilk defa duyan ve bunun ne olduğunu merak eden oyuncular NVIDIA DLSS teknolojisi nedir? adlı makalemizden detayları öğrenebilirler. Ayrıca NVIDIA Reflex ile oyuncular daha az gecikme ile oynayabilecek. Bu sayede rakiplerin hareketlerindeki gecikmeler en aza indirgenecek ve oyuncular daha isabetli vuruşlar yapabilecekler.

Geforce NOW Oyunları Arasında Battlefield 2042 Var Mı?

Dünya çapında ekran kartı bulmak konusunda sıkıntılar olduğu için bir çok oyuncu bu teknolojiden yararlanamayacak. Nvidia RTX ekran kartlı sistemi olan oyuncular ise bu konuda oldukça şanslı diyebiliriz. Geforce NOW oyunları arasında Battlefield 2042‘nin yer alması maddi durumu iyi olmayan oyuncular için iyi olurdu. Ancak buna ilişkin henüz bir bilgi yok. Umuyoruz ki bu oyuna özel bir anlaşma yapılarak Battlefield 2042’nin Geforce NOW ile oynanması sağlanabilir. Böylece düşük bilgisayar donanımına sahip oyuncularda Battlefield 2042 oyununu akıcı ve tam grafik ayarlarında keyifle oynayabilirler.

Battlefield 2042 NVIDIA DLSS ve Reflex desteği ile 22 Ekim 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X ve Series S, Microsoft Windows platformlarında çıkış yapacak. Bilgisayardan oynamak istiyorsanız Battlefield 2042 Steam sayfası üzerinden erken siparişle satın alabilirsiniz. Ayrıca oyunu daha fazla içerikle satın almak istiyorsanız Gold ve Ultimate Edition paketlerinden birine yönelebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir