Assassin’s Creed Valhalla Craft Rehberi

Ubisoft’un son Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed Valhalla, hala aktif olarak güncelleme almaya devam ediyor ve büyük bir oyuncu kitlesini elinde tutuyor. Siz de Assassin’s Creed Valhalla’ya başladıysanız ve craft sistemini öğrenmek istiyorsanız, hoş geldiniz. Assassin’s Creed Valhalla craft rehberi ile kolayca oyunda güçlenebilir ve ilerleyebilirsiniz. Keyifli okumalar.

Assassin’s Creed Valhalla Craft Rehberi: Ekipman Güçlendirme

Oyunda sahip olduğumuz eşyaları güçlendirmek için bizden belli başlı materyaller isteniyor. Oyunda bir süre ilerdiyseniz ve yeterli materyaliniz var mı öğrenmek istiyorsanız, ilk olarak envantere girmelisiniz. Daha sonra eşyanızın üstüne gelmeli ve “upgrade” demelisiniz. Burada gerekli olan materyaller ve sayıları yazmaktadır. Eşyanızın gücünü arttırmak için materyalleri baskınlardan ve keşiflerden elde edebilirsiniz.

Ekipmanların Kalitesini Arttırma

Ekipmanlarınızın kalitesini arttırmak istiyorsanız, ilk olarak demirciye gitmeniz gerekli. Demirci, yerleşiminizde bulunmaktadır. Daha sonra bu binada “enchance quality” seçeneğine basarak, eşyanın kalitesini arttırabilirsiniz. Ayrıca kalite arttırmak, eşyaları güçlendirmiyor. Eşyaların görünümünü değiştirmek ve alabileceği güçlendirmelerin sayısını arttırmak için bu işlemi yapmanız gerekiyor. Assassin’s Creed Valhalla’da dört farklı eşya kalitesi bulunuyor;

  • Fine Quality: En fazla 2 geliştirme.
  • Superior Quality: En fazla 4 geliştirme.
  • Flawless Quality: En fazla 7 geliştirme.
  • Mythical Quality: En fazla 10 geliştirme.

Materyal Toplama

Assassin’s Creed Valhalla’da materyal toplamak için dört farklı yol bulunuyor. Topladığınız materyalleri oyun içerisinde craft yaparken kullanabilirsiniz.

  • Skin: Haritada gezinirken, hayvanları öldürebilir ve derisini alabilirsiniz.
  • Iron Ore: Haritanın birçok noktasında bulunan bu madenleri kırarak, elde edebilirsiniz.
  • Ingot: Haritada gördüğünüz sarı renkte olan semboller ile işaretli NPCler ile coal, nickel ve tungstein ingotlarını satın alabilirsiniz.
  • NPC: Oyunda yer alan çoğu materyal NPClerde satılmaktadır.

Assassin’s Creed Valhalla craft rehberi oyunda bir şeyler üretirken işini kolaylaştıracaktır. Bu tarz oyun rehberleri hakkında düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. Ayrıca güncel içeriklerimizden herkesten önce haberdar olmak için ücretsiz bültenimizi takip edebilirsiniz.