Apex Legends Mobile Kapanıyor

Apex Legends Mobile Kapanıyor

Dünya devi oyun geliştirici firması Electronic Arts, Apex Legends Mobile sunucularını tamamen kapatacağını duyurdu. Apex Legends Mobile kapanıyor duyurusu yapıldıktan sonra çoğu oyuncu bu duruma üzüldü diyebiliriz. Apex Legends Mobile sunucuları 1 Mayıs 2023 tarihinde kapatılacak. Oyuncular bu noktadan sonra oyuna erişemeyecek. Bu kararın EA ve oyun geliştiricilerinin ortak kararı olduğu açıklandı. Ancak güzel bir haberimiz var. Apex Legends Mobile, ilerleyen zamanlarda platforma geri dönebilir.

Apex Legends Mobile Kapanıyor

apex legends mobile sunuculari kapaniyor

Oyunun geliştiricisi Respawn Entertainment, Apex Legends Mobile’in başlangıçta çok iyi bir çıkış yakaladığını fakat zamanla bu durumu kaybettiklerini belirtti. Biz bu yazıyı yayınladığımız tarihte yani 1 Şubat 2023 itibariyle artık oyun içi satın alımlar gerçekleştirilemeyecek. Oyuncuların şimdiye kadar oyun içerisinde yapmış olduğu harcamalara yönelik herhangi bir iade yapılmayacak.

EA sayfasındaki duyurularında, Apex Legends Mobile kapanıyor olsa bile oyuncular karşı ve Apex evrenine olan sevgilerinin değişmediği de belirtilmiş. Bu güzel yapımın ilerleyen zamanlarda çok daha iyi şartlar altında geri dönmesini umuyoruz. Daha fazla oyun haberleri için ilgili kategoriyi ziyaret etmeyi unutmayın!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir