Sistem Gereksinimleri

PC Building Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

PC Building Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Spiral House Ltd tarafından geliştirilen PC Building Simulator 2, 12 Ekim’de çıkış yapacak. Yeni oyun, ilk sürüme kıyasla oldukça gelişmiş diyebiliriz. Özellikle grafiksel anlamda yapılan gelişmeler sanki gerçek bilgisayar parçalarıyla uğraşıyormuş hissiyatı verebiliyor. Daha iyi grafiklere sahip olsa da PC Building Simulator 2 sistem gereksinimleri, oyunun giriş veya orta seviye bilgisayarlar ile rahatlıkla oynanabileceğini gösteriyor.

PC Building Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

PC Building Simulator 2, serinin devam oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Bu oyunla birlikte oyuncular bilgisayar tamir işlerini yapmanın yanı sıra bilgisayarları baştan kurabilecek ve özelleştirebilecekler. Detaylı ve her aşamada gelişmeye odaklı kariyer moduyla keyifli vakitler geçirebilecekler. Bütün bunlara ek olarak 40’ı geçik gerçek markaların bilgisayar parçaları oyunda kullanılabilecek. Bu da oyunu çok daha gerçekçi hale getiren başka bir unsur.

Yeni oyunun görsellerinden anladığımız kadarıyla oyundaki her bir bilgisayar parçasının detayına özen gösterilmiş. Oyun içerisinde bir ekran kartına baktığınızda her detayıyla gerçekçi tasarıma sahip olduğunu göreceksiniz. Tabi bu kadar çok detay olması PC Building Simulator 2’nin isteyeceği minimim sistem gereksinimlerini de birazcık artırmış. Ancak bu artış çok yüksek diyebileceğimiz düzeyde olmadığından günümüzde giriş seviyesi sayılacak bilgisayarlara oyunu oynayabilirsiniz. İşte PC Building Simulator 2 sistem gereksinimleri;

 • Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-3570 veya AMD FX-8350
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB ya da AMD Radeon R9 380X 4 GB
  • Bellek: 8 GB RAM
 • Önerilen Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-10400 ya da AMD Ryzen 5 3600
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6 GB veya AMD Radeon RX 5600 XT 6 GB
  • Bellek: 12 GB RAM

PC Building Simulator 2 Kaç GB?

PC Building Simulator 2 sistem gereksinimleri içerisinde oyunun kaç gb yer kaplayacağı yer almıyor. Serinin ilk oyununda 8 GB’lik boş depolama alanı yeterli oluyordu. Lakin yeni oyunda çok daha iyi grafikler ve daha fazla mekanik olduğu için bizim tavsiyemiz 15-20 GB kullanılabilir alan bırakmanız yönünde olacaktır. Böylece oyuna gelecek güncellemeleri ve yenilikleri hiç bir sorun yaşamadan kurabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir