Yeni Forza Horizon 5 Güncellemesi Birçok Hatayı Çözüyor!

Yeni Forza Horizon 5 Güncellemesi Birçok Hatayı Çözüyor

Eğer birden oyunda neden çok fazla sayıda araç uzmanlığı puanınız olduğunu merak ediyorsanız, sebebi yeni Forza Horizon 5 güncellemesi olabilir. Playground Games oyunun hikâye modunda ilerlemeyi etkileyen online hatalarını çözecek büyük bir güncelleme yayınladı. Sizlerle haberin detaylarını paylaşalım.

Yeni Forza Horizon 5 Güncellemesi

Forza Horizon 5 içerisine yeni eklenen x.422.400.0 güncellemesi ile birçok sinir bozucu hata düzeltildi. Özellikle öne çıkan hatalar hikâye modunda ilerlemenin imkânsız oluşu ve belirli eylemlerde meydana gelen oyun çöküşleriydi. Çözülen en büyük sorunlar şu şekilde;

  • Oyun adı çok uzun olan bir yükleme yoluna kurulduğunda meydana gelen çökme hatası düzeltildi. Artık sadece bir hata mesajı gözükecek.
  • Horizon hikâyeleri ile alakalı, gerekli koşullar sağlandığı halde açılmayan hikâye ilerlemesi hatası düzeltildi.
  • Mesaj merkezinden, rakip bildirimi silindiğinde oyunun çökmesi sorunu giderildi.
  • Tüm çevrimiçi oyun modlarının güvenilirliğini artırmak için sunucu kararlılığı ve bant genişliği optimizasyonu için çeşitli düzeltmeler yapıldı. Bir yarış sırasında veya sonrasında Konvoy üyeleriyle yeniden bağlantı kurmak için artık oyunu yeniden başlatmanız gerekmiyor.
  • Oyuncular artık Horizon Yaşamından bağlantı kaybı yaşadıklarında Beceri Zincirlerini kaybetmeyecekler

Hataların düzeltilmesinin yanında ayrıca online oyun kalitesini arttıracak birçok bildirim düzenlemesi ve eklemesi de yapıldı. Oyuncuların kalıcı ve geçici yükseltmelerin kilidini açmasına izin veren Araç Uzmanlığı sistemi, belirli kötü kullanımların önüne geçmek için dengelendi. Bu Playground Games için ikinci Araç Uzmanlığı dengelemesi oluyor. Daha önce de oyuncuların haksız şekilde araç uzmanlığı puanı kazanarak çark çevirmesini engellemek için dengeleme yapılmıştı.

Daha önce belirli yükseltmelere puan harcayan oyuncular bu puanların iade edildiğini görebilir. Yeni elde ettiğiniz bu zenginliği oyunda nadir araçları açmak için kullanabilirsiniz. Oyuna eklenen yeni Forza Horizon 5 güncellemesi ile en azından artık oyuncular kolayca en hızlı araçlara sahip olamayacaklar. Hikâye modunun da düzeltilmesi ve sunucuların daha stabil hale getirilmesi sayesinde artık arkadaşlarınızla rahatça hikâye modunun keyfini sürebilirsiniz. Sizlerle günlük olarak güncel oyun haberlerini paylaşıyoruz. Yeni paylaşılan haberleri takip etmek için her gün sitemizdeki haberler kategorisine bir göz atmayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir