Valorant Skin İade Etme Nasıl Yapılır?

Valorant Skin İade Nasıl Yapılır?

Valorant oyuncularının bir çoğu silah skinleri ile oynamayı seviyorlar. Oyundaki silah skinleri Valorant Point karşılığı satın alınabiliyor. Lakin bazı oyuncular beğenmediği skinleri nasıl iade edeceklerini bilmiyorlar. Valorant skin iade etme işlemi oldukça basit bir şekilde yapılmaktadır.

Valorant Skin İade Etme Çok Kolay!

Silahlara özel getirilen skinler oyuncular tarafından çok seviliyor. Hatta bazı skinlerin oynanışa etkisi olduğu bile söylenebilir. Bu yüzden oyuncular gerçek para karşılığı VP satın alarak bu skinlerle oynamayı tercih ediyorlar. Beğenmedikleri veya değiştirmek istedikleri skinleri ise kolay bir şekilde iade edebiliyorlar. Tabi ki oyuncuların iade edemeyecekleri ögeler de oyunda mevcut. Örneğin satın alınan paketler, radyanit puanları, silah kaplama seviyesi, seçkin savaş bileti ve seviyeleri en son olarak karakter kontratlarının seviyeleri oyuncular tarafından iade edilemiyor. Fakat Valorant Point ve silah skinleri iade edilebiliyor. Peki ya Valorant skinleri nasıl iade edilir?

  • İlk olarak Valorant resmi sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapın.
  • Yukarıdaki menülerden destek sayfasına tıklayın.
  • Açılan sayfadaki arama çubuğuna “Satın alma geçmişi” yazın ve aratın.
  • Yeni sayfadaki “Satın alma geçmişimi göster” butonuna basın. (Eğer bu seçenek yerine “Giriş yap” gözüküyorsa tıklayın ve tekrardan oturum açın. )
  • Buradan sonra iade edebileceğiniz eşyalarınız önünüzde listelenecektir. İade etmek istediklerinizi seçin ve işlemi tamamlayın.

Yukarıdaki adımlardan sonra halen daha Valorant skin iade etme işlemini tamamlayamıyorsanız bilet oluşturabilirsiniz. Bu sayede Riot Games destek sisteminden direkt olarak yardım alabilirsiniz. Farkında olmadan iade edilemez bir ürünü aldığınızda malesef iade işlemi yapılamayacaktır. Ayrıca satın aldığınız Valorant Pointleri iade etmek istiyorsanız bu VP’leri hiç harcamamış olmanız ve alım işleminin 90 gün içerisinde yapılmış olması gerektiğini de hatırlatmak gerekiyor. Bu Valorant rehberi sorunuzu net bir şekilde cevapladıysa yorumlarda belirtebilirsiniz.