Valorant Hesap Seviyesi Nasıl Kasılır?

Valorant Hesap Seviyesi Nasıl Kasılır?

Popülerliğini gün geçtikçe artıran Valorant için 3.0 güncellemesi yakın bir zamanda yayınlanacak. Valorant 3.0 güncellemesi ile oyun tamamıyla değişecek. Eklenecek özellikler arasında oynadığınız hesaplara ait seviyeler geleceği de belirtildi. Peki ya oyuncuları ödüllendirmek için getirilen Valorant hesap seviyesi nasıl kasılır?

Valorant Hesap Seviyesi Nasıl Kasılır? Taktikler Nelerdir?

Bu güncelleme deyim yerindeyse her şeyi kökünden değiştirecek. Yeni güncelleme içerisinde bütün karakterler, silahlar, isabet sistemi gibi bir çok yenilik oyuna eklenecek. Lakin oyuncuları asıl heyecanlandıracak konu ödül amaçlı getirilen hesap seviyeleri olacaktır. Bu yenilik yalnızca yeni oyuncuları kapsamayacak eski oyuncularda bundan yararlanacak. Oyunu Valorant 3.0 güncellemesi öncesinden beri oynayan oyuncular için güncellemeye kadar oynadıkları karşılaşma miktarı ve karşılaşma sonuçları gibi bir çok etkenin karmasıyla oluşturulan hesap seviyeleri otomatik olarak o hesaplara tanımlanmış olacak. Valorant hesap seviyesi kasmak için neler yapacaksınız? İşte cevabı;

  • Karşılaşmalar oynayarak AP kazanabilirsiniz. (Ölüm maçı oynamak daha az AP verecektir lakin normal oyuna kıyasla daha seri olacağı için bol bol ölüm maçı girerek hızlıca bir üst hesap seviyesine geçebilirsiniz. Bu sayede nişan alma yeteneğinize de katkıda bulunmuş olursunuz.)
  • Oynadığınız karşılaşmalarda geçen süre ve bu karşılaşmadaki skorlar doğrudan alacağınız AP miktarını etkileyecek.
  • Ayrıca günün ilk oyununu kazandığınız zaman daha fazla AP kazanacaksınız.
  • Kazandığınız AP’ler yalnızca hesap seviyenize etki edecektir. Savaş bileti ve ajan kontratları bundan etkilenmeyecektir.
  • Bir üst hesap seviyesine geçmek için 5.000 AP’ye ihtiyacınız olacak. Ayrıca ulaştığınız seviyeyi oyuncu kartlarının üst tarafında görebileceksiniz.

Oyuncuların merak ettiği Valorant hesap seviyesi nasıl kasılır? sorusunun yanıtı ve en hızlı Valorant hesap seviyesi kasma taktikleri sizleri memnun ettiyse yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Buna ek olarak en güncel oyun haberleri ve rehberleri bildirimleri herkesten önce size gelsin istiyorsanız ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.