V Rising Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

V Rising Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Stunlock Studios tarafından geliştirilen V Rising için sistem gereksinimleri açıklandı. Hayatta kalma, açık dünya ve hack & slash oyun türlerinin karmasından oluşan V Rising oyununun çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı. Bu oyunun özellikle hack & slash oyunları hayranlarının ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.

V Rising Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Yeni uyanmış bir vampirin ana karakter olduğu oyun çok fazla sistemden oluşuyor. Fakat oynanış videosundan anladığımız kadarı ile V Rising oyununda hack & slash ve hayatta kalma ögeleri ön planda tutulmuş. Bir yandan avlanılan canavarların kanları ile karakteri geliştirirken diğer bir yandan da kendi üs bölgenizi kurabileceksiniz. Topladığınız malzemeler ile üs bölgenizin her bir parçasını üretebilir ve geliştirebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak gün ışığından saklanmak ve karanlıkta hayatta kalmayı öğreneceksiniz. Vampirlerden kuracağınız bir ekiple birlikte geceleri kan avına çıkacaksınız. Gelişmek için yalnızca köylerdeki insanların kanı yetmeyecek. Çevrede birbirinden güçlü yaratıkları da yok etmeniz gerekecek. Genel itibariyle güzel ve çeşitli bir oynanışa sahip olacağını düşündüğümüz oyunun grafik tasarımları da oldukça etkileyici. Özellikle çevre tasarımları ve animasyonlar üzerine çok detaylı çalışmalar yapıldığını oynanış videosundan görebiliyoruz. İşte oyunu akıcı oynamak için ihtiyaç duyulan sistem gereksinimleri;

 • Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Intel® Core™ i5
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 veya eş değeri
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Oyun geliştiricileri V Rising sistem gereksinimleri altına düştükleri notta burada yazan bilgilerin değişebileceğini de bildirmişler. Oynanış videosundan izlediğiniz kadarıyla oyunla ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarabilirsiniz. Ayrıca oyun haberi yayınladığımız zaman haberdar olmak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.