PUBG New State FPS Arttırma Rehberi

PUBG New State FPS Arttırma Rehberi

Krafton tarafından geliştirilen PUBG New State artık indirilebilir. Oyunun indirilmeye açılmasıyla birlikte dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından indirildi. Sizler için hazırladığımız PUBG New State FPS arttırma rehberi ile oyunu çok daha akıcı oynayabilir ve rakip oyuncuları kolayca vurabilirsiniz.

PUBG New State FPS Arttırma ve Grafik Ayarları

Krafton yeni oyununda PUBG’nin ilk sürümünde yapılan hatayı yapmadı. PUBG oynayanların çoğu oyun ilk çıktığı zaman kötü optimizasyondan dolayı oyunu oynayamadı diyebiliriz. Bir çok oyuncu anlık kasma ve donma sorunları yaşayarak oynamak durumunda kaldı. Aradan uzunca bir zaman geçtikten sonra bu problem çözülebildi lakin her şey için çok geç oldu. Firmanın yeni oyunu PUBG New State ise optimizasyon konusunda oldukça başarılı olmuş. Buna rağmen oyuncuların bir kısmı akıcı olarak oynayamıyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak FPS değerinizi artırabilirsiniz.

Oyunu oynarken telefonunuzun bataryasının 50% ve üzerinde olduğundan emin olun. Bazı mobil cihazlar bataryanın kullanım süresini uzatmak için batarya kapasitesi 50%’nin altına düştüğü zaman performansı düşürmektedir. Bu da mobil oyunların akıcı olarak oynanamamasına neden olmaktadır. PUBG New State oynamadan önce cihazınızı mutlaka şarj edin.

PUBG New State oyununda kasma sorunu yaşıyorsanız kullandığınız mobil cihaz güç tasarrufu modunda olabilir. Güç tasarrufu genel olarak cihazınızı uzunca bir süre şarj etmeden kullanmanızı sağlar. Güç modu açıkken cihazınızın donanımından tam verimi alamayabilirsiniz. Güç tasarrufunun açık olup olmadığını ayarlar bölümünden kontrol edebilirsiniz.

FPS artışı elde etmek için oyun içi grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bunun için oyun içerisinde ayarlar bölümüne girin ve grafik ayarlarını açın. Bu bölümde grafik kalitesini “LITE” olarak değiştirin. Ardından “anti-aliasing (kenar yumuşatma)” ayarını kapalı konuma getirin. Bu işlemi yaptıktan sonra oyunu yeniden açın.

PUBG New State FPS arttırma rehberi umarız işinize yaramıştır. Bu ayarları yaptıktan sonra herhangi bir FPS değişikliği olmadıysa mobil cihazınız çok eski veya güncel olmayabilir. Mobil cihazınızı en son sürüme güncelleyerek de kasma ve donma sorunundan kurtulabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir