New World Açık Beta Test Tarihi Duyuruldu!

New World Açık Beta Test Tarihi Duyuruldu!

Amazon oyun sektöründe de adını duyurmak için adımlar atıyor. Geliştirdikleri MMORPG oyunu New World ile oyunculara farklı bir deneyim sunmayı hedefliyorlar. Geçtiğimiz günlerde New World açık beta test tarihi oyunculara duyuruldu. Bu test sürecinde herkes oyuna ücretsiz bir şekilde girip test sürecinde bulunabilecekler.

New World Açık Beta Test Tarihi Açıklandı

Son dönemlerde eksikliği hissedilen MMORPG oyunlar arasına nihayet yeni bir oyun ekleniyor. Amazon tarafından geliştirilen New World oynanışı ve grafik kalitesiyle oyuncuların beğenisini kazandı. Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği New World açık beta test sürecine girmeye hazırlanıyor.

New World açık beta test aşaması 9 Eylül 2021 tarihinde başlayacak. Bu tarihten itibaren oyuncular 3 gün boyunca oyunu deneyimleyebilecek ve eksiklikleri geliştiricilere raporlayabilecekler. Tarih 12 Eylül 2021’i gösterdiğinde bu süreç tamamlanacak ve oyuncuların geri bildirimleri ile birlikte geliştirme aşaması devam edecek.

New World Açık Beta Testine Nasıl Kayıt Olunur?

Açık beta test süreci New World’ü deneyimleyip oyun hakkında bilgi edinmek isteyen oyuncular için kaçırılmaz bir fırsat. Oyuncular bu teste girmek için 8 Eylül tarihinde erişim talebi oluşturmalılar. Bu talep sonrasında Steam platformu üzerinden Steam Playtest ile açık betaya giriş yapabilecekler. Ayrıca bu testte yer almak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yok.

Bütün test süreçleri tamamlandıktan sonra New World, 28 Eylül 2021 tarihinde çıkış yapacak. Test aşamasından sonra oyunu beğenen oyuncular New World Steam sayfası aracılığı ile oyunun giriş paketini ön siparişle 109 ₺’ye satın alabilir. Bunun yanı sıra oyunu daha fazla içerikle oynamak isteyen oyuncular 139 ₺’ye satılan Deluxe paketini alabilirler.

Amazon’un geliştirdiği MMORPG oyunu New World açık beta test tarihi duyurusu ile oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı diyebiliriz. Kapalı beta aşamasında yer alamayan ve yayıncılardan izlemek zorunda kalanlar oyunu birebir test edebilecekler. Bu süreçle birlikte oyuncular kendi kafalarında New World oyun rehberleri oluşturabilecek. Tam olarak çıkış yaptığında ise nasıl ilerleyebilecekleri, yetenekler ve oynanış hakkında daha fazla bilgiye sahip oldukları için rakiplerine göre çok daha hızlı gelişebilecekler.