Minecraft Saksı Yapımı, Nasıl Yapılır?

Minecraft Saksı Yapımı

Minecraft oyuncuları hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da yapılarını süslemeyi çok seviyor. Kurdukları yapıları süslerken birbirinden farklı eşyaları kullanabiliyorlar. Saksı, son zamanlarda yapı süslemede çok fazla kullanılıyor. Minecraft saksı yapımı hakkında bilgiler vereceğimiz bu rehber içeriğimizde saksı craft etmek için gerekli malzemelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca çok fazla oyuncu tarafından merak edilen Minecraft saskı nasıl yapılır? sorusunun cevabını da vereceğiz.

Minecraft Saksı Yapımı İçin Gerekenler

Dekor olarak kullanabileceğiniz saksıyı üretebilmeniz için ilk olarak tuğla yapmanız gerekiyor. Tuğlayı üretebilmek için öncelikle kil malzemesini bulmalısınız. Minecraft haritasında kil bulabilmek için su akıntılarının kenarlarını inceleyebilirsiniz. Topladığınız killeri fırında ısıtarak tuğla elde edebilirsiniz.

Minecraft Saskı Yapımı

minecraft saksi nasil yapilir

Gerekli malzemeler hakkında bilgi verdiğimize göre artık Minecraft saksı nasıl yapılır? sorusunun cevabını verebiliriz. Saskı yapabilmek 3 adet tuğla ürettikten sonra çalışma masasını açın. Çalışma masasının orta satırının en soluna ve en sağına 1 adet tuğla yerleştirin. Son olarak en alt satırın ortasına da 1 adet tuğla yerleştirdiğiniz zaman saksı elde etmiş olacaksınız. Farklı bir şekilde yapmak istiyorsanız görseli de referans alabilirsiniz.

Minecraft saksı yapımı ile ilgili anlatacaklarımız bunlardı. Saksı yapımında sorun yaşarsanız yorumlar kısmından bizlere yazabilirsiniz. Diğer Minecraft içerikleri için oyun rehberleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Super People FPS Artırma
Oyun Rehberleri

Super People FPS Artırma 2023

Battle royale oyun türünü seven oyuncular, alışılmışın dışında oynanış deneyimi sunan Super People'ı merakla bekliyordu. Super People şuanda erken erişim süreciyle oyun dünyasındaki yerini almış durumda. Oyun erken erişim aşamasında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir