Minecraft Elitra Nasıl Bulunur?

Minecraft Elitra Nasıl Bulunur?

Minecraft, bizlere birçok farklı dünyaların kapısını açan ve uçsuz bucaksız diyarlarda gezmemizi sağlayan bir oyun olarak öne çıkıyor. Oyunda daha hızlı ilerlemek ve uçmak için de hilesiz bir yol bulunuyor. Oyunda elde edilebilen ve nadir olan bu eşyayı sizler için hazırladığımız Minecraft elitra nasıl bulunur? rehberimiz ile elde etmenizi sağlayacağım. Keyifli okumalar.

Minecraft Elitra Nasıl Bulunur?

Minecraft’ta elitrayı elde etmek için ilk olarak End dünyasına gitmeniz gerekiyor. End dünyasına gidebilmek için Ender Gözü eşyasına sahip olmanız gerekmekte. Bu eşyayı yapabilmek için Nether’a gitmeli ve Blaze Tozu elde etmelisiniz. Ayrıca Enderman’lerden elde ettiğiniz Ender İncisine de sahip olmanız gerekiyor. Bu iki eşya ile Ender Gözünü elde edebilirsiniz. End’e gitmek için bu gözü kullanabilir ve düştüğü yerden End portalına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ejderha ile mücadele ettikten sonra karşınıza bir portal çıkacak. Bu portalın etrafı normal şekilde geçilememesi için katman kayaları ile oluşturulmakta. Buraya girebilmek için fazladan bir ender gözü getirmeniz gerekmekte. Ender gözünü portalın içine attıktan sonra, End’in farklı bir bölgesine gideceksiniz. Burada bir kale ile karşılaşacaksınız. Bu kaleyi keşfettikten ve üst katlarına çıktıktan sonra elitra’yı görebilir ve elde edebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız Minecraft elitra nasıl bulunur? rehberimiz ile siz de dünyada süzülerek gezebilir ve daha hızlı yol katedebilirsiniz. Daha fazla Minecraft ve oyun rehberleri için sitemizde yer alan bültene ücretsiz abone olabilirsiniz.