Oyun Rehberleri

Lost Ark Recycle Rehberi 2023

Lost-Ark-Recycle-Rehberi

Recycle, Lost Ark içerisinde ana mekaniklerden birisi olup kendinizi sık sık gerçekleştirirken bulacağınız bir işlemdir. Lost Ark oynarken Chaos Dungeon ve Guardian Raid içerisinde bolca vakit geçirecek ve eşya geliştirmeniz için gerekli olan eşyalardan bolca bulacaksınız. Kullandığınız eşyaları oyunda ilerlemek için geliştirmeniz gerekiyor ancak geliştirdikten sonrasında daha nadir bir eşya buldunuz ve tekrar geliştirmek konusunda endişe duyuyorsunuz.  Bu kısımda ise Recycle işlemi yardımınıza koşuyor. Sizlerle Lost Ark Recycle Rehberi içerisinde mekaniği nasıl kullanabileceğinizden ve ne işe yaradığından bahsedeceğiz.

Lost Ark Recycle Rehberi

Öncelikle Recycle ne işe yarar bunu açıklayarak başlayalım. Recycle işlemi herhangi bir eşyadaki halihazırda bulunan geliştirmeyi alarak aynı eşya sınıfındaki başka bir eşyaya aktarmanızı sağlar. Örneğin +8 mavi bir eldiveniniz var diyelim. Oynarken mor bir eldiven düşürdünüz ve tabii ki artık onu geliştirmek istersiniz. Mavi eldiveninizi Recycle ile yok ederek o eşyadaki +8 geliştirmeyi mor olan eldivene aktarabilirsiniz. Bu sayede düşük seviye olan eşyalarınızı da gönül rahatlığıyla geliştirebilirsiniz.

  • Öncelikle şehirlerdeki eşya geliştirmek için de kullandığınız gümüş çekiç simgeli NPC’ yi bulun.
  • NPC ile ilk konuştuğunuzda açılan menüden Recycling sekmesini seçin.
  • Açılan listeden geliştirmek istediğiniz eşyayı bulun.
  • Geliştirmek istediğiniz eşyayı seçtikten sonra sağda açılan listede Recycle yapabileceğiniz aynı sınıftaki eşyaları görebilirsiniz. Buradan geliştirmesini aktarmak istediğiniz eşyayı seçin.
  • Açılan ekranda son bir kez doğru eşyaları seçmiş olduğunuzu kontrol ettikten sonra işlemin ücretini de görebilirsiniz. İşlem ücreti de sizin için uygunsa Recycling butonuna basarak işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Not olarak sağ tarafta gördüğünüz geliştirmesi aktarılacak olan eşyanın işlem sonunda yok olacağını unutmayın.
  • Son olarak ise envanterinizi açarak yeni geliştirdiğiniz eşyayı kullanabilir ve maceranıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız Lost Ark Recycle Rehberi oyunda eşyalarınızı geliştirme konusunda sizlere bir hayli yardımcı olacak. Bu sistem sayesinde düşük nadirlikteki eşyalarınızı da materyal harcama korkusu olmadan gönül rahatlığıyla geliştirerek kullanabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberi için sitemizi sık kullanılanlara ekleyebilir ve her gün ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Minecraft Canavarları Kapatma Yöntemleri
Oyun Rehberleri

Minecraft Canavarları Kapatma Yöntemleri

Tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte Minecraft oynarken yaratıkların sizi zorladığını düşünüyorsanız Minecraft canavarları kapatma yöntemi sayesinde bunu yapabilirsiniz. Oyundaki canavarları kapattıktan sonra çevrede size zarar verebilecek başka bir şey kalmayacaktır.
Xbox Game Pass Alınır Mı?
Oyun Rehberleri

Xbox Game Pass Alınır Mı?

Son zamanlarda oyun fiyatlarının fazlasıyla yükselmesiyle birlikte, korsan oyunculuk daha çok yaygınlaştı. Bunun sebebi ise ülkemizde oyunların ekonomiden dolayı 500-600 ₺’ye satılmasından kaynaklanıyor. Microsoft ise hem ülkemiz için hem de

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir