Oyun Rehberleri

Lost Ark Gizli Fragment Görevi (+Gear)

Lost Ark Gizli Fragment Görevi

Lost Ark oynayan oyuncuların en büyük sorunlarından bir tanesi eşyalarını yükseltmek diyebiliriz. Paylaşacağımız bu gizli görev sayesinde 1000 adet guardian stone fragment ve 500 adet destruction stone fragment elde edebilirsiniz. Özellikle seviye 50 barajına geldiyseniz eşyalarınızı yükseltmek için bu görev olmazsa olmaz diyebiliriz.

Lost Ark Gizli Fragment Görevi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu görevi yapabilmek için 50.seviyeye ulaşmış olmanız gerekiyor. Zaten aksi durumda bu göreve ihtiyaç duymayacağınızı varsayıyoruz. Eşyalarınızı yükseltmek ve seviye atlatmak için ihtiyaç duyduğunuz stone fragment görevlerini yapabilmek için bir gemi sahibi olmalısınız. Daha sonrasında ise bir adaya gideceğiz. Peki bu ada nerede?

lost ark gizli fragment gorevi
Lost Ark Gizli Fragment Görevi Lokasyonu (Haritada pin mevcut)

Evet, bu görevi yapmak için ilk olarak haritada pinlenmiş işarete gitmeniz gerekiyor. Bunun içinde lokasyon varsa East Luterra’ya bifrost atabilirsiniz. Veya geminize atlayıp o işarete odaklanabilirsiniz. O işarette bir ada mevcut. Bu ada ise “Serenity Isle” olarak geçiyor.

Adaya demir atmalı ve giriş yapmalısınız. Serenity Isle giriş bölgesinin hemen üstünde bir adet enkaz bulacaksınız. Görevi almak için o enkazda bulunan “Look” komutunu uygulayın. Daha sonrasında görev zinciri başlayacaktır. Ada içerisinde bulunan bu görev zincirinin ilk ikisini tamamladığınız taktirde size 2 farklı sandık verecek. Bu sandıkların birisi 1000 adet guardian stone fragment diğeri ise 500 adet destruction stone fragment veriyor.

3.bir görev daha mevcut. Fakat o görevi ada dışında yapıyorsunuz. O görevi de yaparsanız skill potion kazanacaksınız. Kısacası Lost Ark gizli fragment görevi fazlasıyla sizi öne çıkartacak ve çok bilinmeyen bir görev! Kaçırmayın. Bu görevi yaptıysanız lost ark classlar rehberine göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Valorant Crosshair Kodları
Oyun Rehberleri

Valorant Crosshair Kodları

Valorant crosshair kodları çok daha kullanışlı hale getirildi. Özellikle son güncellemeden sonra oyuncular kendi crosshair ayarlarını çok daha özgür şekilde yapabiliyorlar. Bu içeriğimizde oyunda kullanabileceğiniz en iyi Valorant nişangah ayarları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir