Oyun Rehberleri

eFootball 2022 FPS Arttırma Rehberi

eFootball 2022 FPS Arttırma Rehberi

Konami Digital Entertainment tarafından geliştirilen PES 22 yeni adıyla eFootball 2022 çok fazla hata ile çıkış yaptı. Oyundaki bir çok soruna ek olarak bazı oyuncuların donma ve takılma problemiyle karşılaştığını görebiliyoruz. Hazırladığımız eFootball 2022 FPS arttırma rehberi ile bu problemi çözerek oyunu çok daha akıcı bir şekilde oynayabilirler.

eFootball 2022 FPS Arttırma Yöntemleri

KONAMI’nin geliştirdiği eFootball 2022 oyunu bu kadar da olmaz dedirten problemlerle erişime açıldı. Bu durum ücretsiz olarak piyasaya sürülen oyun için hiç hoş olmadı. Bir nevi ücretsiz olarak piyasaya çıkmanın avantajını kullanamadılar diyebiliriz. Tabi ki hatalar zaman içerisinde düzeltilebilir lakin eFootball 2022‘de ortaya çıkan hatalar çok fazlaydı. Tüm bugların yanı sıra bazı oyuncular akıcı bir şekilde çalışmıyor veya anlık donma soruları yaşıyorlar. Aşağıdaki çözüm yöntemlerini deneyerek oyunu daha akıcı bir hale getirebilirsiniz.

 • Oyun İçi Grafik Ayarlarını Değiştirin
  • Düşük fps veya takılma sorunlarının kaynağı genellikle oyun içi ayarlar olmaktadır. Üstüne eski donanımlara sahip bilgisayarlar da eklenince durum iyice çekilmez bir hal alabiliyor. Bu durumda oyun içi ayarları düşürerek FPS artışı sağlayabilirsiniz. Özellikle gölge ve kenar yumuşatma ayarını düşürmek FPS artışında doğrudan etkili olacaktır.
 • Bilgisayarın Güç Ayarlarını Kontrol Edin
  • Oyuncular özel bir ayar yapmadılar ile bilgisayarları genellikle dengeli veya güç tasarrufu modunda çalışmaktadır. Windowsa arama bölümüne güç seçenekleri yazıp ilk sonuca tıklayın. Daha sonrasında sağ taraftan ek güç seçeneklerine tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan yüksek performansı seçin. Böylece işlemci en iyi performansı verecek ve oyunlar çok daha iyi FPS değerleri ile oynanabilecektir.
 • Ekran Kartı Ayarlarını Düzenleyin
  • Hemen hemen bütün oyuncular grafik kartı sürücülerini güncelledikten sonra ekran kartı ayarlarını yapmıyor. Bu nedenle oyuncuların ekran kartları optimum güçte çalışıyor. Yapılması gereken şey her güncellemenin ardından ekran kartı ayarlarından varsayılan olarak ayarlanmış optimum güç seçeneğini maksimum performans olarak değiştirmektir.
 • Daha Güçlü Donanımlar Edinin
  • Tüm her şeyi yapmış olmanıza rağmen sorun devam ediyorsa sistemi yenilemelisiniz. Daha güncel donanımlara sahip bilgisayar kullanmak yalnızca bu oyunda değil değil oyunlarda da FPS artışı sağlayacaktır. Yeni sisteme geçerken güncel RAM ve ekran kartları ile uyumlu anakart modellerinden birini tercih etmek en doğru karar olacaktır.

Oyuncuların ezici derecede olumsuz puanı verdiği eFootball 2022 için FPS arttırma yöntemlerini sizler için derledik. Umarız bu yöntemleri uyguladıktan sonra oyunu yüksek FPS değerleri ile oynayabilirsiniz. Bu oyun için yayınlanacak yeni güncelleme ile puanlar olumluya çevirebilir mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için sitemizi takibe almayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

FiveM Ücretsiz Grafik Paketi
Oyun Rehberleri

FiveM Ücretsiz Grafik Paketi

FiveM sunucularında rol yapan oyuncular saatlerin nasıl geçtiğini anlamadan eğlenebiliyor. Bu rehberimizde yer verdiğimiz FiveM ücretsiz grafik paketi ile rp sunucularında yaptığınız rolleri çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ancak şunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir