Teknoloji

Discord Emoji Paketi (Güncel 2024)

Discord Emoji Paketi Nasıl Eklenir?

Discord kullanıcılarının birçoğu uzun uzun yazı yazmak yerine kendilerini kısa metinlerle ifade ederek emoji kullanmaktadır. Bir defa arkadaşlarınızla toplandığınız zaman uzun saatler boyunca sohbet edebileceğiniz Discord üzerinde emojiler kullanarak sohbetin eğlencesini arttırabilirsiniz. Orijinal ifade sayısı yetmiyorsa Discord emoji paketi indirerek yazışmalarınızı çok daha renkli hale getirebilirsiniz.

Discord Emoji Paketi Nedir?

Discord tarafından hazırlanmış ve bütün sunucularda kullanılan emojiler çoğu kullanıcı için yetersiz kalıyor. Yazılarına daha fazla emoji eklemek isteyenler, Discord hazır emoji paketleri içerisinden istediğini indirerek kendi sunucularına özel olarak emoji ekleyebilir. Global emojiler haricindeki diğer emojiler her sunucuda kullanılamayabilir.

discord emoji paketi

Katıldığınız Discord sunucusuna sizdeki emojiler eklenmemiş ise ne yazık ki kendi emojilerinizi kullanamazsınız. Kısacası Discord emoji paketi, kullanıcıların beğendikleri görsellerin belirli boyutlarda küçültülmesiyle oluşturulan ve kendi sunucularında veya yetkileri bulunan sunucularda kullanabilecekleri simge paketleridir.

Discord Emoji Paketi Listesi 2024

Kendinize özel emoji paketi oluşturmadan önce sizler için paylaşacağımız emoji paketlerinden faydalanabilirsiniz. Aşağıda paylaşacağımız listede 2024 yılında en çok kullanılan paketleri bulabilirsiniz.

 • Valorant EMG Emoji Paketi
 • Twitch Streaming Emoji Paketi
 • Social Media Emojileri
 • Verified Emojileri
 • League Of Legends Rank Emoji Paketi
 • Şekilli Harf Emojileri
 • Peepo Emoji Paketi
 • Among Us Emojileri
 • Minecraft Emojileri

Yukarıda yer verdiğimiz paketleri emoji gg üzerinden indirebilirsiniz. Twitch ve sosyal medya Discord emoji paketi, sunucu sahipleri tarafından çok fazla kullanılmaktadır.

Discord Sunucusuna Emoji Ekleme Nasıl Yapılır?

discord sunucusuna emoji ekleme

Kendi topluluğunuza ait bir Discord sunucu sahibiyseniz veya bir sunucuda yetkiniz varsa, emoji paketlerini kurarak o sunucudaki katılımcıların keyifli vakit geçirmesine katkıda bulunabilirsiniz. Daha öncesinde Discord’a emoji ekleme işlemini yapmadıysanız aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek başarılı bir şekilde emoji ekleyebilirsiniz.

 1. İlk olarak sol üstten sunucu ayarlarını açın.
 2. Sol tarafta bulunan menü içerisinden emoji bölümüne tıklayın
 3. Son olarak ortada yer alan emoji ekle butonuna tıklayarak içeriğimizdeki emoji paketlerini sunucuya yükleyebilirsiniz.

İçeriğimizde yer verdiğimiz Discord emoji paketi listesinde en kaliteli ve oyuncular tarafından en çok sevilen emojileri bulabilirsiniz. İstediğiniz emojiyi sunucunuza ekledikten sonra chat üzerinden çalışıp çalışmadıklarını test edebilirsiniz. Buna benzer içerikler hoşunuza gidiyorsa teknoloji kategorimizi ziyaret ederek daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılır?
Teknoloji

Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılır?

Klavyede sonsuzluk işareti yapmak oldukça basittir. Bilgisayarda kısayol tuşlarını kullanarak veya içeriğimizde yer vereceğimiz işareti kopyala yapıştır yaparak hızlıca yapılabilirsiniz. Yapacağınız bu işareti WhatsApp durumunda, Instagram biosunda, Steam profilinde veya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir