Age of Empires 4 Yol Haritası Açıklandı!

Age of Empires 4 Yol Haritası Açıklandı!

Strateji oyunu tutkunlarının merakla beklediği Age of Empires 4 büyük bir ilgiyle karşılaştı. Oyunculara oldukça kaliteli bir hikaye ve oynanış sunan AoE 4 için oyuncuları sevindirecek duyurular da gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Age of Empires 4 yol haritası oyunculara duyuruldu.

Age of Empires 4 Yol Haritası Nedir?

Age of Empires 4 grafikleri ve oyunculara sunduğu içeriğiyle oyuncuların büyük bir kısmının yüzünü güldü. Oyun genel olarak çok sorunlu olmasa da bazı ufak hatalar oyuncuların canını sıkıyordu. Geliştiriciler de oyuncuları bir nebze rahatlatmak adına AoE 4 yol haritasını açıkladılar. Peki ya bu yol haritasında neler var? Kısaca cevaplamak gerekirse oyuna getirilecek değişikliklerin ne zaman yapılacağı burada yer alıyor. İşte oyuna getirilecek değişiklikler;

7879 Güncellemesi (Yayınlandı)

Bir kaç gün öncesinde yayımlanan 7879 yaması ile sistem güncellemesi ve performans düzeltmeleri yer alıyor. Bu yamayla birlikte Age of Empires 4 oyununda yaşanan kasma ve donma sorunları biraz olsun ortadan kaldırılmış veya azaltılmış gibi duruyor.

2021 Kış Güncellemesi

Bu güncellemeyle birlikte oyuncuların uzun zamandır beklediği yenilikler oyuna eklenecek. Bunlar arasında oyun içi skorlar, Çin Hanedanlığı arayüz değişikliği ve mini haritayla ilgili iyileştirmeler bulunuyor. Ayrıca 100’den fazla dengeleme de 2021 kış güncellemesi içerisinde yer alıyor. Kış güncellemesi özellikle rekabetçi oyuncuların ilgisini çekecek çünkü çıktığı ilk günden itibaren dengelenmesi gereken birlikler var. Umarız dengelemelerin ardından çok daha çekişmeli Age of Empires mücadeleleri oynayabiliriz.

2022 İlkbahar Güncellemesi

Oyunu çok daha eğlenceli kılabilecek bir çok yenilik 2022 İlkbahar güncellemesi içerisinde yer alıyor. Kullanıcılar tarafından oluşturulmuş araçlar ile fikirlerinizi hayata geçirebileceksiniz. Ekstradan sınırlandırma getirilmezse isteğinize göre tasarladığınız benzersiz haritalarda kıyasıya savaşabileceksiniz. Bunun yanı sıra düzeltmelere ek olarak AoE 4 2022 İlkbahar güncellemesi ardından dereceli sezonların başlangıcı olacak.

Age of Empires 4 yol haritası şimdilik bu yeniliklerden oluşuyor. Oyun şuanda da stabil bir şekilde oynanabilir durumda fakat yukarıdaki güncellemelerden sonra çok daha iyi duruma gelecektir. Bu yol haritasında bizleri en çok sevindiren şey oyunun modlanabileceği oldu diyebiliriz. Umarız oyunla ilgilenmeye devam ederler ve oyunculara istediklerini verirler. Daha fazla oyun haberleri içerikleri için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayın!