Xbox Konsolundan PC Oyunları Oynanabilecek!

Xbox Konsolundan PC Oyunları Oynanabilecek!

GeForce Now ile düşük donanımlara sahip bilgisayara sahip oyuncular çoğu oyunu en iyi kalitede oynayabiliyor. NVIDIA bu hizmeti Microsoft Edge tarayıcısından kullanılabilir hale getirdi. Bu gelişmenin ardından NVIDIA GeForce Now sayesinde Xbox konsolundan PC oyunları oynanabilecek.

Xbox Konsolundan PC Oyunları Oynanabilecek!

Bazı nedenlerden dolayı gücü bilgisayar toplamaya yetmeyen oyuncuların bir kısmı oyun konsolları satın almaya yöneldi. Xbox Game Pass hizmetinden yararlanan oyuncular aylık çok düşük bir fiyata Xbox oyun konsolundan bir çok oyunu oynayabiliyor. Üstelik yeni oyunlarda Game Pass ile oynanabiliyor. Buna ek olarak içerisinde 1000’den fazla oyunu barındıran GeForce Now hizmeti artık Microsoft Edge üzerinden çalışabilecek. Bu da demek oluyor ki Xbox konsollarından PC oyunları rahatlıkla oynanabilecek. Şuanda beta sürümde olan bu özellik yakın bir zamanda canlıya aktarılacaktır.

Oyuncuların hayali olan bilgisayar oyunlarını Xbox oyun konsolundan oynamak yakında gerçek olacak. Popüler Steam oyunlarından biri olan CS:GO’yu konsoldan oynamak çok garip olacaktır. Xbox üzerinden açılan Edge internet tarayıcısı klavye mouse desteklediği için gamepad desteği hiç olmayan veya çok zayıf olan oyunların da oynanması mümkün olacak.

Xbox konsolundan PC oyunları oynanabilecek haberi bütün konsol oyuncularını sevindirecektir. Nvidia GeForce Now kütüphanesi daha fazla genişledikçe oynanabilecek oyunların sayısı da artacaktır. Böylece konsol oyuncuları da artık bir çok PC oyununu GeForce Now aracılığı ile oynayabilecek. Bu yenilikle birlikte PC oyunlarını Xbox’tan oynamak nasıl bir duygu olacaktır? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Bilgilendirici oyun haberleri ve rehber içerikleri daha sık görmek istiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! Ayrıca içeriklerimizden bildirim almak için ücretsiz bültenimize kayıt olabilirsiniz.