The Last of Us Part 1 PC Çıkış Tarihi

The Last of Us Part 1 PC Çıkış Tarihi

Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us muhteşem hikayesi ve sürükleyici mekanikleri ile çıktığı döneme damgasını vurmuştu. Geçtiğimiz gece düzenlenen The Game Awards 2022 töreninde The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi oyunculara duyuruldu.

The Last of Us Part 1 PC Çıkış Tarihi Doğrulandı!

The Last of Us Part 1, 2 Eylül’de PlayStation 5 platformuna gelmişti. Bu oyun 2013 yılında piyasaya çıkmış olan The Last of Us oyununun remake sürümü olarak çıkartıldı. Oyunun remake sürümü içerisinde iyileştirilmiş dövüş mekanikleri, yenilenmiş oynanış ve keşifler bulunuyor. Dün gece gerçekleştirilen The Game Awards 2022‘de oyunun PC sürümünün çıkacağı doğrulandı.

the last of us part 1 bilgisayar surumu cikis tarihi

Oyunun hikayesini muhteşem bir gizlilik ve oynanış mekanikleri ile sunan The Last of Us Part 1, tarihler 3 Mart 2023‘ü gösterdiği zaman Steam ve Epic Games Store’a gelecek. Oyunun bilgisayar sürümünde oyuncuları, optimize edilmiş ve iyileştirilmiş bir oyun bekliyor olacak. The Last of Us Part 1 sistem gereksinimleri ve diğer özellikleri ise çıkış tarihine yakın bir tarihte duyurulacak.

The Last of Us Part 1 PC çıkış tarihi, oyun konsolu olmayan oyuncuları çok sevindirdi. Sizler oyunun PC versiyonu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bilgisayarda çok daha iyi bir grafik ve oynanış deneyimi sunabilir mi? Cevaplarınızı yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir