Oyun Rehberleri

PUBG Bedava UC Nasıl Alınır?

PUBG Bedava UC Nasıl Alınır?

PUBG ilk zamanlarına göre çok fazla oyuncu kaybetmiş olmasına rağmen halen daha en çok oynanan battle-royale oyunları arasında bulunuyor. Oyuna eklenen yeni kostümler sayesinde bu durumu sürdürebiliyor diyebiliriz. Tabi ki kostümleri satın almak için gerçek parayla satılan UC’ye ihtiyacınız olacak. Sitelerde veya oyun içerisinde satılan UC’yi pahalı bulan oyuncular PUBG bedava UC arayışı içerisine giriyorlar. Bunu yapan oyuncuları ne tür tehlikeler beklediğini anlatmak için bu içeriğimizi hazırladık.

PUBG Bedava UC Kodu Nasıl Alınır?

Oyuna önceden eklenmiş veya yeni eklenen kostümleri kullanabilmek için öncelikle onları satın almanız gerekiyor. Belirli bir miktar UC karşılığında belirli kostümleri satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra mağazadan aldığınız kasaları ve anahtarları bu UC’ler ile satın alabilirsiniz. PUBG oyunundaki UC para birimini satın almak için ise gerçek para ödemeniz gerekiyor. UC fiyatları zaman içerisinde değişkenlik gösterdiği için bazı oyuncuları PUBG ücretsiz UC kodları bulacağını ümit ederek araştırmalar yapıyor. Fakat araştırılan kodların hepsi boş ve geçersizdir. Bir diğer deyişle oyun tarafından düzenlenen bir etkinlik olmadığı sürece bedava UC kodu almanız imkansızdır.

PUBG UC Kodları Hilesi

Herhangi bir internet sitesinde PUBG UC kodları hilesi gibi ibareler görüyorsanız bunların hepsinin yemleme olduğunu belirtmek isteriz. Bu tarz siteler size o programı indirtip Steam ve mail hesaplarınızı çok hızlı bir şekilde çalabiliyor. PUBG UC hilesi adı altında indirdiğiniz programları çalıştırdığınız zaman genellikle arkaplanda sizin görmediğiniz bir virüs çalışır ve bilgisayarda yaptığınız her şeyi karşı tarafa gönderir. Bunun sonucunda mail adresinizden tutun bütün hesaplarınıza kadar ele geçirebilirler. Hesaplarınızı kaybetmemek için hiç bir programı indirmemenizi tavsiye ediyoruz.

PUBG bedava UC kodu içeren sitelerin güvenilir olduğunu söylemek pek mümkün gözükmüyor. Kendi deneyimlerimizden yola çıkarak oradaki kodların hepsinin geçerliliği olmayan ve sallamasyon kodlar olduğunu söyleyebiliriz. Bu rehberi hazırlamamızın nedeni değerli takipçilerimizin basit oltalamalara düşüp hesaplarını kaybetmelerinin önüne geçmektir. Umuyoruz ki tuzaklara düşmemeniz için yeterince bilgi vermişizdir. Bilgilendirici oyun rehberleri için diğer konularımıza göz gezdirebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

4 Yorum
 • Emre
  Emre
  16:40'de 20/09/2022

  Ben tam bir pubg delisiyimdir Üstelik Bu Site İle karşılaşınca çok sevindim daha iyi içerikler için burda olucağım

  Reply
 • berfim
  berfim
  15:20'de 20/09/2022

  Bir pubg delisi olarak bu içerik inanılmaz işime yaradı, daha fazlası için takipteyim umarım böyle güzel içerikler artar, emeğinize sağlık 🙂

  Reply
 • Merve
  Merve
  12:54'de 20/09/2022

  Öncelikle pugh gercktn çok güzel bir oyun severek oynuyorum ,bu siteyi görmem çok daha iyi oldu ,vede kendimi bu site üzerinden geliştirmede mümkün olacak faydalı olacak benim için de ,cok çok çok teşekkür ederim bu şekilde bir site açtığınız için

  Reply
 • Mehtap
  Mehtap
  12:41'de 20/09/2022

  Oğlum da tam bir oyun bağımlısı. Oynuyor ve videolarınıda izleyip kendini geliştiriyor. Bu site yi görmem iyi oldu bu oyunları sevdiği için ilgilenecek.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir