Oyun Rehberleri

Mount And Blade 2 Bannerlord Evlenme Rehberi

Mount And Blade 2 Bannerlord Evlenme Rehberi

Mount And Blade 2 Bannerlord en çok oynanan açık dünya rol yapma oyunları arasında yerini alıyor. Oyuncuların Bannerlord’u sevme sebebi ise oyunun yalnızca orta çağ savaş oyunundan öte iyi bir rol yapma ögelerini barındırmasıdır. Savaşmaktan sıkıldıysanız oyun içerisinde kendi ailenizi kurabiliyorsunuz. Hazırladığımız Mount And Blade 2 Bannerlord evlenme rehberinde oyundaki evlilik sistemi hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız.

Mount And Blade 2 Bannerlord Evlenme Rehberi

Oyunun en eğlenceli yanlarından bir tanesi de orta çağ savaşlarından bıktığınız noktada köylerde veya kalelerde gezerek rol yapabilmektir. Tamamen oynadığınız karaktere uygun bir gelişim izleyerek şehir sakinleriyle olan ilişkinizi ilerletebilirsiniz. Dilerseniz oynadığınız karakterin oyundaki diğer karakterlerle olan ilişkisini evlilik boyutuna ilerletebiliyorsunuz. Oldukça iyi ve detaylı tasarlanmış Mount And Blade 2 Bannerlord evlilik sistemi oyunculara iyi bir oyun derinliği sağlayabiliyor.

mount and blade 2 bannerlord nasil evlenilir

Anlatacağımız Mount And Blade 2 Bannerlord evlenme adımlarını sırasıyla uyguladığınız zaman beğendiğiniz karakterle evlenebilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken şey ansiklopediyi açarak oyundaki karakterinize uygun bir eş bulmak olacaktır. Ansiklopediyi açmak için N tuşuna basabilirsiniz. Oyunda evlenmek istediğiniz karakterin bulunduğu köye giderek onunla konuşmaya başlayın. Konuşma sırasında vereceğiniz cevaplar oldukça önemli olduğu için dikkat etmenizi öneriyoruz.

Evlenmek için yapacağınız konuşmalar 3-4 gün veya daha uzun sürebilir. Her şeyi doğru yaptığınızda artık kızı ailesinden isteyebilirsiniz. Kızı istemeye gittiğinizde başlık parası adı altında bir şeyler ödemeniz gerekiyor. Bunu da yaptıktan sonra evlenmiş olursunuz. Evlendikten sonra karınızla birlikte savaşlara katılabilir veya ona önemli görevler verip geri planda tutabilirsiniz. Artık rolü nasıl ilerletmek isterseniz.

Mount And Blade 2 Bannerlord evlenme rehberi ileranlatacaklarımız bunlardı. Rehberimizde anlattıklarımız umuyoruz ki işinize yaramıştır. Bilgilendirici Bannerlord rehberleri arıyorsanız oyun rehberleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

FM 2024 FLUT Tema Paketi
Oyun Rehberleri

FM 2024 FLUT Tema Paketi

Football Manager oyuncularının vazgeçilmezi olan FM 2024 FLUT tema paketi düzenli güncellemeler ve iyileştirmeler ile oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor. FLUT temasının tasarımı ve renkleri ile oyundaki birçok işlemi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir