Minecraft Premium Nasıl Alınır? Premium Hesap Avantajları Nelerdir?

Minecraft Premium Hesap Nasıl Alınır?

MOJANG tarafından geliştirilen Minecraft, günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Oyuncular Minecraft’ın sonsuz evreninde yaratıcılıklarını ortaya koyarak gelişebiliyorlar. Bu içeriğimizde çeşitli avantajlar ve kişiselleştirme imkânı sağlayan Minecraft Premium hesabı hakkında merak edilen soruların yanıtlarını vereceğiz.

Minecraft Premium Nedir?

Günümüzde Minecraft oyuncularının çoğunluğu oyunu korsan olarak oynuyorlar. Oyunu şimdiye kadar korsan oynamış ama artık satın almak isteyen oyuncular için Minecraft Premium‘u açıklamak istiyoruz. Dikkat ettiyseniz Minecraft’ı korsan olarak oynayan oyuncuların görünümleri hep standart tiptedir.

Oyunun orijinal sürümünü yani Premium’u satın aldığınız zaman size diğer oyunculardan çok daha fazla kişiselleştirme imkanı ve ekstra ayrıcalıklar tanınıyor. Kısacası premium, size oyun içerisinde ayrıcalıklar tanıyan Minecraft hesap türüdür.

Minecraft Premium Nasıl Alınır?

  • İlk olarak Minecraft Premium al bağlantısı üzerinden ilgili sayfaya gidin. (Bazı internet siteleri bu tarz bağlantılar üzerinden sahte sitelere yönlendirmektedir. Bu tarz dolandırıcılara dikkat edin.)
  • Yeni sekmede karşınıza çıkan “Nasıl oynamak istiyorsunuz?” sayfasında oyunu hangi platformda oynamayı tercih edeceğinizi seçin.
  • Ardından hesabınıza giriş yapıp ödeme işlemlerini tamamlayın.

Bu adımları sıra sıra uyguladığınız zaman herhangi bir problem yaşamadan Minecraft Premium hesabına sahip olabilirsiniz.

Önemli Not: İnternet siteleri üzerinden tıkladığınız bağlantılara ekstra dikkat edin! Ödeme işleminden önce girdiğiniz sitenin doğru olup olmadığını kontrol edin.

Minecraft Premium Hesap Avantajları Nelerdir?

Minecraft Premium hesabın oyunculara sunduğu bir çok imkan var. Bunlardan en önemli olanı diğer oyuncularla birlikte oynamanıza olanak tanıyan yalnızca Premium hesapların erişebileceği sunuculara giriş hakkı. Bildiğiniz üzere korsan hesap ile bu tarz özel sunuculara giriş yapamıyorsunuz. Bunun nedeni bu tarz sunuculardaki oyun ve oyuncu kalitesinin yüksek tutulmak istenmesidir. Premium kaliteli sunuculara erişmenin haricinde;

  • Minecraft karakterine farklı kostümler ile kişiselleştirme,
  • Kendinize ait bir isim kullanma,
  • Twitch yayınlarına çok daha hızlı erişim ve yayın açma,
  • Oyunda yer alan Minecraft Mağazası’na erişme gibi bir çok avantajı elde edebilirsiniz. Zaman içerisinde premium hesapların erişebileği imkanlar artacaktır.

Minecraft Premium Fiyatı Nedir?

Minecraft oyununun Premium sürümünün fiyatı oldukça yüksek. Şuanda oyunu satın almak isterseniz 29.99 Euro bir ücreti var. Bu fiyatı gören oyuncular otomaik olarak ucuz Premium nasıl alınır? sorusunu soruyorlar. Xbox GamePass hizmetini verebiliriz bu soruya cevap olarak verebiliriz.

Bu hizmeti satın alarak ayda 30 ₺’ye içerisinde Minecraft’ın da dahil olduğu bir çok yeni oyunu özgürce oynayabilirsiniz. Xbox GamePass haricinde oyunu ucuza alabileceğiniz herhangi bir yer yoktur. İnternette karşılacağınız diğer üçüncü parti sitelerden herhangi bir şekilde hesap satın almayın!

Sonuç

Bu içeriğimizde “Minecraft Premium nasıl alınır?” sorusuyla birlikte bir çok merak edilen sorunun cevaplarını da vermiş olduk. Umuyoruz ki sizler için hazırladığımız bu rehber bilgilendirici olmuştur. Ayrıca son bir hatırlatma daha yapmak istiyoruz. Oyunu hiç bir şekilde korsan olarak satın almayın ve aldırtmayın! Hem kendi güvenliğiniz hem de daha stabil oyun deneyimi için her zaman oyunun orijinal halini kullanın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir