Oyun Rehberleri

Kripto Para Kazandıran Oyunlar 2023

Kripto Para Kazandıran Oyunlar

Günümüzde kripto para birimlerine olan ilgi bir hayli artmış durumda. Kripto para kazandıran oyunlar sayesinde gün içerisinde vaktinizin bir kısmını ayırıp eğlenerek para kazanabilirsiniz. Ayrıca bu oyunlar arasında Türk yapımı oyun da şimdiden yerini almış durumda. Kripto para oyunları arasında çok oyunculu rol yapma oyunları, kule savunma, aksiyon ve strateji türünden oyunlar bulunuyor. Bu rehberimizde sizlere hangi oyunlardan iyi gelirler elde edebileceğinizi anlatacağız.

Kripto Para Kazandıran Oyunlar Listesi

Son dönemlerin popüler yatırımlarından birisi olan kripto para ile oyun dünyası birleşmeye başladı. Oyun geliştiricileri, oyunlarını NFT ve kripto paralar ile uyumlu hale getirerek hem oyunculara hem de kendilerine kazandırmaya başladı. Bazı oyunlar kendi kripto para birimlerini kullanırken bazıları da hali hazırda piyasada olan kripto paralardan yararlanıyor. Kripto para veren oyunlar oynamak isteyen oyuncular için hazırladığımız bu listede yeni çıkmış oyunlar ve en popüler kripto oyunları yer almaktadır. İşte Kripto para kazandıran oyunlar listesi;

Gods Unchained

kripto para kazandiran oyunlar gods unchained

Eğer bu işte yeniyseniz adını en sık duyduğunuz kripto para oyunları arasında yer alan oyun Gods Unchained olabilir. Genel oynanışı itibariyle Hearthstone: Heroes of Warcraft benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse, elinizdeki deste içerisinde yer alan kartların özelliklerine göre kendi taktiğinizi geliştirip rakiplerinizle mücadele edeceğiniz oynaması ücretsiz bir kart oyunudur. Ayrıca Ethereum blok zinciri ile destenize ekleyeceğiniz kartların alışını ve satışını kolayca yapabiliyorsunuz.

Axie Infinity

kripto para kazandiran oyunlar axie infinity

2018 senesinde piyasaya çıkmış olan Axie Infinity en iyi kripto para oyunları içerisinde ilk sırada bulunuyor. Yine Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bu oyuna günlük 1 milyon oyuncu giriş yapıyor diyebiliriz. Buna ekl olarak oyunun Axie Infinity (AXS) adında kendi kripto para birimi de bulunuyor. Oynanış olarak sıra tabanlı strateji oyunlarından esinlenilmiş. Oyunda dilerseniz rakip oyunculara karşı (PVP) mücadele edebilir dilerseniz de AI ile PvE mücadelelere katılabilirsiniz.

Crazy Defense Heroes

kripto para kazandiran oyunlar crazy defense heroes

Neredeyse çoğu oyuncunun severek oynadığı kule savunma oyunlarından bir tanesidir. Kripto para kazandıran oyunlar içerisinde en basit oynanışa sahip oyundur. Oyundaki bölümleri geçtikçe kartlar kazanıyorsunuz ve bu kartları geliştirerek bir üst bölümü geçmeye çalışıyorsunuz. Bölümleri yüksek yıldız puanları ile geçmeye çalışın. Çünkü yıldızlar ile alabileceğiniz kutular bulunuyor. Oyunu düzenli olarak oynadığınız zaman aylık belirli bir miktar deneyim puanı elde ettiğiniz zaman yüksek bir miktar içeren havuzdan pay alabiliyorsunuz.

Rise Online World

kripto para kazandiran oyunlar rise online world

Rise Online, Türk yapımı kripto para kazandıran oyunlar arasına 2022 yılında katıldı. Şuanda erken erişim sürecinde oyunculara kapsını açmış oyunda yabancı oyuncular da yer alıyor. MMORPG arasına yeni katılmış olan oyun her güncellemeyle birlikte iyileştirilmeye devam ediyor. Oyunun teması 2 farklı ırkın amansız mücadelesi üzerine kurulmuş. Oluşturduğunuz karakteri geliştirerek rakip oyuncuları savaş alanlarında yenmeye çalışıyorsunuz. Oyundan kripto para kazanmak ise oldukça kolay. Oyuncular, oyun içerisinde vakit geçirip bazı canavarları keserek ROCO Token elde edebiliyor. Elde edilen ROCO Token aracılığı ile NFT markette yer alan içerikleri satın alınabiliyor.

Mines of Dalarnia

kripto para kazandiran oyunlar mines of dalarnia

Rise Online ile aynı dönemde çıkmış olan Mines of Dalarnia, ilk günlerde oyuna olan talep yüzünden oyuncuların çoğu oyuna erişememişti. Biz bu yazıyı paylaştığımızda oyuna sorunsuz olarak erişilebiliyor. Oyundaki amacınız farklı madenler üzerinden puan toplayıp, bu puanlar ile eşyalar almaktır. Aldığınız eşyaları da DAR token ile satabilirsiniz. Oynaması gerçekten basit fakat ilerleyebilmek için vakit harcamanız gerektiğini söylemeden edemeyeceğiz.

Kripto para kazandıran oyunlar listemiz şimdilik bu kadar. Bu listede oynaması eğlenceli oyunlara yer vermeye çalıştık. Sizlerin bildiği başka kripto para oyunları varsa yorumlar kısmından bunu bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca burada yer alan oyunların ve kripto para birimlerinin hiç birisinin yatırım tavsiyesi olmadığını belirtmek isteriz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Strateji Oyunu Tavsiyeleri
Oyun Rehberleri

Strateji Oyunu Tavsiyeleri

Strateji oyunları genellikle savaşmayı, bölge yönetmeyi ve savaş stratejileri geliştirip bölgeleri ele geçirmek üzerine geliştiriliyor. Bütün bunlara kaliteli grafikler, yüksek çözünürlük ve iyi efektler eklendiği zaman oyuncular saatlerce bu oyunların

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir