I Saw Black Clouds Sistem Gereksinimleri

I Saw Black Clouds

I Saw Black Clouds, önemli seçimler ve korku üzerine kurulmuş güzel bir oyun. Türkçe olarak “Kara Bulutlar Gördüm” olarak çevirebileceğimiz bu oyunun yapımcısı ise Ghost Dog Films. İnteraktif ve psikolojik korku temasını içerisinde barındıran bu oyun yakın zaman içinde çıkışını gerçekleştiriyor. I Saw Black Clouds sistem gereksinimleri ve oyunun kaç gb olduğu ile ilgili rehberimiz sizlerle.

Bir arkadaşının ölümü sonrasında doğduğu yere geri dönen Kristina’nın yaşadığı olayları konu alan I Saw Black Clouds, son zamanların popüler olayı interaktif iletişime oldukça önem vermiş. Yaptığınız tüm seçimlerin her şeyi etkilemiş olduğu ve finali belirleyeceği bu oyunu oynayabilmeniz için sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Kara Bulutlar Gördüm Sistem Gereksinimleri

Genel olarak baktığımız zaman eski sistemlerin bile kolaylıkla kaldırabileceği bir oyun olan I Saw Black Clouds için minimal ve önerilen sistem gereksinimleri aşağıda yazdığımız gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 32 Bit
İşlemci: Core i3 / AMD A6 2.4 GHZ
Bellek(RAM): 2 GB
Ekran Kartı: GTX 460 / Radeon HD 5750 : OpenGL 3.3
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 14 GB Boş Alan

Eğer yukarıdaki özelliklere eşit veya daha yüksek bir sisteminiz varsa Kara Bulutlar Gördüm oyununu kolaylıkla sisteminizde oynayabilirsiniz. Fakat bunların minimal değerler olduğunu unutmamak gerekiyor.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i5 / AMD A6 2.4 GHZ
Bellek(RAM): 4 GB
Ekran Kartı: Ati Radeon M295X 2 GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 14 GB Boş Alan + SSD Tavsiye

Genel olarak görüldüğü üzere oldukça klasik bir sistem gereksinime sahip bu oyunu satın almak için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Steam’de Türkiye satış fiyatı 22₺. Oyunun Steam sayfası ise: https://store.steampowered.com/app/1346830/I_Saw_Black_Clouds/

I Saw Black Clouds sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğu ile ilgili rehberimizin sonuna geldik. Bakalım Kristina’nın psikolojik olarak korku dolu anlar yaşadığı bu oyunda nasıl bir tecrübe edineceksiniz.