FM 2023 Total Futbol Taktiği [4-2-3-1]

FM 2023 Total Futbol Taktiği

Football Manager 2023 oyununda en sık kullanılan taktiklerden bir tanesi de total futbol taktiğidir. FM 2023 total futbol taktiği neredeyse bütün takımlarla uyumlu olup bir maç içerisinde çok fazla sayıda gol atmanıza imkan vermektedir. Tabi bunu yapmak için yönettiğiniz takımda kilit forvet oyuncusuna ihtiyacınız olacak.

FM 2023 Total Futbol Taktiği [4-2-3-1] Nedir?

Tamamen yeni oyunun dinamiklerine uygun olarak geliştirilmiş FM 2023 total futbol taktiği bol skorlu karşılaşmaları seven oyuncuların gözdesidir. Rakip sahada yer alan dört kişi, defans oyuncularını geçme konusunda oldukça başarılı olacaktır. Ancak çok fazla gol görmek istiyorsanız forvet oyuncularınızın bitiriciliklerinin yüksek olması gerekmektedir.

Football Manager 2023 Total Futbol Taktiği Kurulumu?

Football Manager 2023 için hazırlanmış taktiklerin kurulumları için farklı yöntemler vardır. Aşağıda anlattığımız yöntemle ekstra uğraş vermeden total futbol taktiğini rahatça kurabilirsiniz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/ez81x7/fm-23-total-futbol-taktigi.zip.html

  • Yukarıdaki indirme linkine basarak taktiği bilgisayarınıza indirin.
  • Zip dosyası içerisinde bulunan .fmf uzantılı dosyayı ” Belgeler/Sports Interactive/Football Manager 2023/tactics ” içerisine sürükleyip bırakın.
  • Tactics dosyası yok ise kendiniz oluşturup bu işlemi yapabilirsiniz. Ardından oyunu çalıştırın ve taktikler sayfasında total futbol taktiğini seçin.

Sitemizde yer verdiğimiz FM 2023 total futbol taktiği, takımınızı hızlı bir şekilde üst liglere çıkartmanın en iyi yoludur. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

FM 2023 Wonderkid Stoperler
Oyun Rehberleri

FM 2023 Wonderkid Stoperler

Stoperler savunmanın bel kemikleridir. Savunma odaklı oynamayı seviyorsanız gerçekten iyi ve yetenekli stoperlere ihtiyacınız olacak. FM 2023 wonderkid stoperler içinden seçeceğiniz geleceğin yıldızı oyuncular ile en iyi savunma hattını kurabilirsiniz.

Kaydır Gelsin!

New World Anlık Oyuncu Sayısı Ne Kadar?

New World Anlık Oyuncu Sayısı Dudak Uçuklattı!

New World anlık oyuncu sayısı ilk günlerden yarım milyonu geçti. Amazon Game Studios bu zamana kadar çıkarttığı oyunlarla pek bir başarı yakalayamamıştı. Lakin bu oyun şirketin dönüm noktası olabilir. Herkes
Forza Horizon 5 Eliminatör Rehberi

Forza Horizon 5 Eliminatör Rehberi

Forza Horizon 5 çıkar yapar yapmaz oyuncuların büyük bir ilgisiyle karşılaştı. Oyundaki grafikler ve içerikleri oyunun çok fazla oyuncu tarafından oynanmasına yardımcı oldu. Özellikle eliminatör etinkinliği herkes tarafından çok sevildi.
lost-ark-baslangic-rehberi

Lost Ark Başlangıç Rehberi

Lost Ark, Smilegate RPG tarafından geliştirilip Amazon Games Studio tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunudur. 11 Şubat tarihinde Steam üzerinden çıkışını yapacak oyunu bekleyen oldukça yüksek bir oyuncu kitlesi bulunmakta. Sahip
E3 2021 Etkinliğinde Tanıtılacak Nintendo Switch Oyunları

E3 2021 Etkinliğinde Tanıtılacak Switch Oyunları

E3 oyun fuarı etkinlikleri geçen sene olduğu gibi bu sene de Corona virüs önlemleri kapsamında dijital olarak gerçekleştirilecek. Bu yıl düzenlenecek etkinliğe ilişkin detaylar yavaş yavaş gelmeye başladı. E3 2021
Roblox Kasma Sorunu Çözümü

Roblox Kasma Sorunu Çözümü

Roblox Corporation tarafından geliştirilen Roblox, oyunculara eğlenceli bir oyun ortamı sunuyor. Kullanıcılar, Roblox içerisinde kendi oyunlarını oluşturarak bunu diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyor. Oyun şuanda Windows, Android, iOS, Xbox, Mac ve
Valorant Hesap Satın Almak Güvenilir Mi?

Valorant Hesabı Satın Almak Güvenli Midir?

Çıktığı ilk günden beri popülerliğini koruyan ve bu doğrultuda bir çok oyuncusu olan Valorant için talepler gitgide büyümekte. Özellikle oyun içi market sisteminin değişken olması sebebiyle insanlar yeni hesap arayışına
Valorant Rütbe Sıralaması

Valorant Rütbe Sıralaması (Güncel Tüm Rütbeler)

Riot Games tarafından geliştirilmiş Valorant her geçen gün oyuncu kitlesini genişletmeye devam ediyor. Valorant'ın bu kadar çok sevilme nedenlerinin en başında oyunun rekabet düzeyinin yüksek olması ve sürekli geliştirilmesi geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir