FM 2023 Halı Saha Grafik Paketi

FM 2023 Halı Saha Grafik Paketi

Football Manager oyunlarını grafik paketleri ile oynamak oldukça keyifli oluyor. Oyunun kendi grafikleri çoğu oyuncuyu memnun etmese de yardımcı paketler ile çok daha keyifli bir hale getirilebiliyor. Bu içeriğimizde yer vereceğimiz FM 2023 halı saha grafik paketi de bunlardan bir tanesidir.

FM 2023 Halı Saha Grafik Paketi Nedir?

Football Manager 2023 halı saha grafik paketi, adından da anlaşılabileceği üzere çim sahaları çok daha iyileştiren Football Manager mod paketidir. Fez007 nickli FM oyuncusu tarafından hazırlanan bu FM 23 grafik paketi ile çok daha gerçekçi bir oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

Football Manager 23 Halı Saha Paketi Nasıl Kurulur?

Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayarak sorunsuz bir kurulum yapabilirsiniz. Kurulum aşamasına geçmeden önce ilerlemenizin bir yedeğini almayı unutmayın.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/vups4s/fm-23-hali-saha-paketi.zip.html

  • Yukarıdaki indirme linkine basarak grafik paketini bilgisayarınıza indirin.
  • Sıkıştırılmış dosyanın içindeki klasörü ” /Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2023/ ” içine sürükleyin.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırın ve tercihler bölümünden arayüzü açın. Ön belleği temizledikten sonra önceki sayfasına dönün ve ” Reload skin when confirming changes in Preferences ” etkinleştirin. Skinleri tekrar yükledikten sonra grafik paketini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

FM 2023 halı saha grafik paketi hakkında anlatacaklarımız bunlardı. Grafik paketini kurma konusunda sorun yaşıyorsanız yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir