Oyun Rehberleri

FM 2023 Gegenpress Taktik [4-2-3-1]

FM 2023 Gegenpress Taktik

Football Manager 2023 çıkmasına çok yakın bir süre kala taktikler hazırlanmaya başlandı. FM 2023 Gegenpress taktik, 4-2-3-1 ile oynanabilecek en güzel taktiklerden birisidir. Sizlerde rakiplerinize karşı üstünlük kurmak istiyorsanız bu taktiği mutlaka denemelisiniz.

FM 2023 Gegenpress Taktik [4-2-3-1] Nedir?

Oyuncuların her yeni Football Manager oyununda kullandığı taktiklerden birisi Gegenpress’tir. Bunun sebebiyse stabil bir oyun planı üzerine kurulmuş olmasıdır diyebiliriz. Orta saha oyuncularının rakip yarı sahası üzerine dizilimiyle birlikte baskıyı kolayca artırabilirsiniz. Özellikle top çalma hakimiyeti yüksek olan oyuncuların orta sahada oynaması bu taktiği öne çıkarmaktadır. Gegenpress taktiğini uygulamak için standart oyunculardan biraz daha iyilerine ihtiyacınız olacaktır.

FM 2023 Gegenpress Taktik Kurulumu

Football Manager 23 Gegenpress taktiği kurulumu için alt taraftaki adımları tek tek uygulamanız yeterli olacaktır. Her adımı doğru yaptıysanız hiç bir sorun yaşamadan taktiği kurabilirsiniz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/dy8b5p/fm-23-gegenpress-taktik.zip.html

  • İndirme linkine basarak meşhur Gegenpress taktiğini indirin.
  • Sıkıştırılmış zip içerisindeki .fmf dosyasını ” Belgeler/Sports Interactive/Football Manager 2023/tactics ” içine sürükleyin. Eğer Tactics isimli dosya sizde yoksa kendiniz de oluşturabilirsiniz.
  • Oyunu çalıştırıp taktik ayarlarını açın. Buradan attığınız dosyayı seçin ve kurulumu tamamlayın. Artık taktiği sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

FM 2023 Gegenpress taktik kurulumu ve bu taktik hakkında bilgileri sizlerle paylaştık. Umuyoruz ki bu taktikle bol göllü bir lig süreci geçirirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir