Oyun Rehberleri

FM 2023 Chelsea 4-3-3 Taktiği

FM 2023 Chelsea 4-3-3 Taktiği

Football Manager oyuncularının kullanabileceği binlerce taktik var. Oyuncular kendi takımlarına göre geliştirdikler taktikler sayesinde FM 23 kariyerlerinde başarıya ulaşabiliyor. Eğer oyundaki kariyerinizde Chelsea ile oynuyorsanız FM 2023 Chelsea 4-3-3 taktiği size şampiyonluğu getirecektir.

FM 2023 Chelsea 4-3-3 Taktiği Nedir?

Football Manager 2023 oyununda kullanabileceğiniz Chelsea taktiği, TNSSO nickli FM 23 oyuncusu tarafından geliştirilmiştir. Tiki taka taktiğinin özelleştirilmiş versiyonu olan bu taktik ile bol gollü karşılaşmalar yapabilirsiniz. Kısa paslaşmalar yaparak rakip takımın oyuncularının dağılımlarını bozarak topu forvet oyuncularınıza daha kolay ulaştırabilirsiniz. Bunu yapmak için kanatları etkin bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Bu taktik Chelsea takımında etkili bir şekilde çalışmaktadır.

Football Manager 2023 Chelsea 4-3-3 Taktiği Kurulumu

Oyuncuların bir kısmı kendi taktiklerini hazırlamak için uzun süre harcamak yerine diğer FM 2023 tarafından hazırlanmış taktikleri kullanmayı tercih ediyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak TNSSO nickli oyuncunun Chelsea için özel olarak hazırladığı taktiği kurabilirsiniz.

İndirme Linki: https://s6.dosya.tc/server19/hqkx9p/fm-23-chelsea-4-3-3-taktigi.zip.html

  • İlk olarak taktiği bilgisayarınıza indirin.
  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içerisinde bulunan taktiği ” Belgeler/Sports Interactive/Football Manager 2023/tactics ” dosya yolunu izleyerek tactics klasörünün içine atın. Tactics klasörünü görmüyorsanız kendiniz de oluşturabilirsiniz.
  • Son olarak oyunu çalıştırdıktan sonra taktikler kısmından bu taktiği seçmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından bütün taktik otomatik olarak kurulacaktır.

Umuyoruz ki FM 2023 Chelsea 4-3-3 taktiği ile çok fazla karşılaşmadan galip ayrılırsınız. Bu taktiği diğer takımlarda denediğiniz zaman en iyi sonuçları alamayacağınızı hatırlatmak isteriz. Kurulum sırasında takıldığınız bir nokta olursa yorumlardan belirtebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriyi ziyaret etmeyi unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir