Oyun Rehberleri

CS:GO Faceit Ping Düşürme Kodları

CS:GO Faceit Ping Düşürme Kodları

CS:GO oyuncuları Dünyaca Seçkin rütbesine ulaştıkları zaman artık daha üst rütbeye çıkamıyor. CS:GO çok eski bir oyun olduğu için Dünyaca Seçkin rütbesinde çok fazla oyuncu bulunuyor. Bu rütbedeki oyuncular Faceit karşılaşmaları ile kendilerini geliştirebiliyor. Faceit sunucuları çok daha yüksek tick rate sağlasa da bazı durumlarda oyuncular ping sorunları yaşayabiliyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oyuncular Faceit ping düşürme kodları sayesinde çok daha stabil oyun oynayabilir.

CS:GO Faceit Ping Düşürme Kodları Nelerdir?

Faceit üzerinden oynanan karşılaşmalar oyunun kendi rekabetçi karşılaşmalarından çok daha zorlu olabiliyor. Bu zorluğun nedeni ise tic rate oranının normal CS:GO sunucularına göre daha iyi olması diyebiliriz. Yaptığınız hareketler ve refleksler, Faceit üzerindeki oyun sunucularına daha yüksek tick rate ile iletildiği için daha akıcı bir oyun deneyimi elde edilebiliyor. Eğer lag sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki Faceit ping düşürme kodları işinize yarayacaktır.

  • rate 786432
  • cl_interp 2
  • cl_interp_ratio 2
csgo faceit ping dusurme kodlari nereye yazilir

Yukarıdaki kodları oyunun komut penceresine tek tek yazabilirsiniz. Komut penceresini açmak içni ESC’nin altındaki ” é ” tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Ardından kodları kopyalayıp yapıştırabilir veya elinizle tek tek yazabilirsiniz. CS:GO Faceit ping düşürme kodları arayan oyuncular için hazırladığımız içeriğimizin sonuna geldik. Düşük pinglerde eğlenceli karşılaşmalar dileriz! Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir