Sistem Gereksinimleri

Big Ambitions Sistem Gereksinimleri

Big Ambitions Sistem Gereksinimleri

Oyuncuların severek oynadığı Startup Company oyununun geliştiricilerinden yeni bir oyun geliyor. Ancak bu sefer çok daha detaylı ve rol yapmaya dayalı bir oyun tarzıyla. Hovgaard Games tarafından geliştirilen Big Ambitions, önümüzdeki hafta oyun dünyasına giriş yapacak. Oyun çıkmadan önce Big Ambitions sistem gereksinimleri ile kendi bilgisayarınızı kıyaslayarak oyunu açıp açamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Big Ambitions Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Çok detaylı hazırlanmış yönetim oyunları oldukça eğlenceli bir oynanışa olabiliyor. Buna en iyi örnek Startup Company oyunudur. Yine aynı geliştiriciden gelecek Big Ambitions, bir önceki oyunlarına göre daha fazla içerik sunacak. Gelişim sürecini en başından en sonuna kadar oynayabileceksiniz. Bu sefer önemli olan tek şey şirketiniz olmayacak. Şirketinizle ilgilenirken aynı zamanda karakterinizi de geliştirmeniz gerekecek. İşte oyunun sistem gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel i5 veya benzeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 960 veya benzeri (Minimum 2GB vram)
  • Depolama Alanı: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel i7 veya benzeri
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce RTX 2060 veya benzeri (Minimum 8GB vram)
  • Depolama Alanı: 4 GB kullanılabilir alan

Big Ambitions Kaç Gb?

big ambitions kac gb

Bu tarz yönetim oyunlarını problemsiz bir şekilde kurabilmek için çok fazla depolama alanına ihtiyacınız yoktur. Big Ambitions oyununu yükleyebilmek için yalnızca 4 GB boş alan ayırmanız yeterli olacaktır. Ancak oyun erken erişim sürecinde olduğu için çok fazla güncelleme alacaktır. Bu güncellemeleri yüklerken sorun yaşamamak adına fazladan 4-5 GB depolama alanı ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

Yukarıdaki Big Ambitions sistem gereksinimleri göz önünde bulundurulduğunda cartoon grafikler, büyük ve detaylı bir şehir tasarımına sahip Big Ambitions oyununun giriş seviyesi bilgisayarlarda oynanabileceğini söyleyebiliriz. Big Ambitions Steam sayfası üzerinden oyunu istek listenize eklemeyi unutmayın!

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir