Oyun Rehberleri

Assetto Corsa Mod Kurma Rehberi

Assetto Corsa Mod Kurma Rehberi

Assetto Corsa, oyunculara muhteşem bir yarış simülasyonu deneyimi sunabiliyor. Araçların dengelemeleri, grafikler ve çevre detayları ile sanki oyuncular gerçek bir yarışın içindeymiş gibi oyunu oynayabiliyor. Buna araba mod paketleri de eklenince ortaya oldukça eğlenceli bir oyun çıkıyor. Sizler için hazırladığımız Assetto Corsa mod kurma rehberi sayesinde kullanmak istediğiniz modları sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz.

Assetto Corsa Mod Paketi Nasıl Kurulur?

assetto corsa mod paketi nasil kurulur

Mod desteği olan oyunlar içerisinde en kolay mod kurulumu yapabileceğiniz oyun Assetto Corsa olabilir. Oyuna ekleyeceğiniz mod paketlerinin düzgün bir şekilde hazırlandığından emin olun. Aksi bir durumda eklediğiniz modlar oyunun çökmesine ve eğlencenin yarıda kesilmesine neden olabilir. Assetto Corsa mod kurulumu için anlattığımız adımları sırasıyla takip ederek kurulum işlemini başarılı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

  • İlk olarak kullanmak istediğiniz mod paketlerini indirdikten sonra masaüstüne çıkartın.
  • Oyunun kurulu olduğu dosyayı açmak için Steam kütüphanesinden oyuna sağ tıklayın ve özellikleri açın. Burada yerel dosyalar sekmesine gelin ve göz at butonuna tıklayın.
  • Masaüstüne veya istediğiniz bir yere çıkarttığınız mod dosyasını, karşınıza açılan pencerede content klasörünün içindeki cars klasörüne sürükleyin.
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırın ve araba seçme menüsünden markaya tıkladığınız zaman kurduğunuz mod paketine ait arabayı orada görebilirsiniz.

Assetto Corsa mod kurulumu işte bu kadar basit. Kurulum aşamasında bir sorunla karşılaşmanız halinde yorumlar kısmından bizlere yazabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirmenizi diliyoruz! Daha fazla oyun rehberleri için ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir