Oyun Haberleri

Amazon Prime Gaming Kasım Ayı Oyunları

Amazon Prime Gaming Kasım Ayı Oyunları

Amazon, Prime üyelerine ücretsiz içerikler sunmaya devam ediyor. Bu içeriklerden en çok oyuncular yararlanıyor diyebiliriz. Prime üyesi olan oyuncular her ay düzenli olarak bir çok oyun içi içeriğe veya doğrudan oyunlara bedava erişebiliyor. Özellikle Amazon Prime Gaming Kasım ayı oyunları bütün oyuncuları heyecanlandıracak.

Amazon Prime Gaming Kasım Ayı Oyunları Nelerdir?

Amazon, Kasım ayı için muhteşem oyunlar ile oyuncuların karşısına çıkacak. Toplamda 675 ₺ tutan oyunlar önümüzdeki ay bedava dağıtılacak. Ekim ayında da toplamı 700 ₺ üzerinde olan oyunları oyunculara ücretsiz olarak dağıtmıştı. Amazon bunu bir alışkanlık haline getirdi diyebiliriz. Bu kampanya ne kadar daha sürer bilinmez fakat Amazon’un buna bir dur diyeceği gözükmüyor. Biz oyuncular olarak buna bir son gelmesin istiyoruz. Çünkü çok pahalı olan oyunları ve oyun içeriklerini çok ucuz bir aylık abonelik ücretiyle kütüphanemize ekleyebiliyoruz. Son duyuruya göre aşağıdaki farklı türlerde 9 adet oyun Kasım’da Prime abonesi olan oyun tutkunlarına dağıtılacak.

  • Control: Ultimate Edition
  • Dragon Age: Inquisition
  • Rise of the Tomb Raider
  • Secret Files: Sam Peters
  • Demon Hunter 2: New Chapter
  • Liberated
  • BAFL – Brakes Are For Losers
  • Rogue Heroes
  • Puzzle Agent 2

Amazon Prime Gaming Kasım ayı oyunları genellikle ufak çaplı oyunlardan oluşmakta. Lakin aralarında çıktığı döneme damgasını vuran oyunlarda mevcut. Özellikle Control: Ultimate Edition, Rise of the Tomb Raider çok fazla oyuncu tarafından oynanmıştı. Henüz daha bu oyunları deneme şansınız olmadıysa bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın. Aylık 7,9 ₺ ödeyerek oyun, alışveriş ve eğlence gibi bir çok alanda kullanıcılara avantaj ve kolaylık sağlayan Amazon Prime aboneliği satın alabilirsiniz. Üstelik 30 gün boyunca ücretsiz deneme imkanınız da bulunuyor. Sizce Amazon daha ne kadar ücretsiz oyun dağıtmaya devam edecek? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca oyun haberleri ve bilgilendirici içerikler paylaştığımız zaman bildirim almak için ücretsiz bültenimize katılabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir