Oyun Rehberleri

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır? Güncel Rehber

Valorant Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

Oyuncuların büyük bir kısmı seçtikleri nickleri değiştirmek istiyor. Riot Games, Valorant oyuncularına belirli süre aralıklarına isim değişikliği yapma olanağı tanıyor. Eski nickinden sıkılanlar Valorant nick değiştirme adımlarını izleyerek yeni bir isim alabilir.

Valorant Nick Değiştirme Adımları

  • Öncelikle Riot Games hesabınıza giriş yapın.
  • Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki nickinize tıklayın ve ayarlar bölümüne girin.
  • Açılan yeni sayfada RIOT ID bölümünden mevcut nickinizin yazılı olduğu alana tıklayın. Bu kutucuğa kullanmak istediğiniz yeni nicki girin.
  • Ardından bu kutucuğun yanında TAGLINE kısmından Valorant nickinizi eşsiz bir hale getirmek için bir etiket girin. Her şeyi kontrol ettikten sonra değişiklikleri kayıt et butonuna tıklayın.
  • Her adımı doğru bir şekilde yaptıysanız Valorant nickiniz değişmiş olacaktır. Değişikliği göremiyorsanız oyundan çıkıp tekrar girmeyi deneyebilirsiniz.

Yukarıdaki adımlar “Valorant isimmimi nasıl değiştirebilirim?” sorusuna en net cevabı vermektedir. Üst liglere erişildiğinde bazı kötü niyetli oyuncuların sizi nickinizden tanıyarak rahatsızlık vermesini engellemek için bu adımları sırasıyla takip ederek nick değişikliği yapılabilir.

Valorant Nick Kaç Günde Değiştirilir?

Oyuncular Valorant nicklerini 30 günde bir değiştirebilir. Bu nedenle yeni bir nick seçerken dikkatli olunmalıdır. Yapılan yazım yanlışını düzeltmek 30 gün sürebilir…

Sonuç

Bu rehberimizde yer verdiğimiz Valorant nick değiştirme adımları ile mevcut isminizi kolayca değiştirebilirsiniz. İsim değişikliği sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bütün işlemleri en baştan dikkatlice yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca oyunu çok daha akıcı FPS değerlerine oynamanızı sağlayacak ipuçlarını paylaştığımız Valorant FPS arttırma rehberi içeriğimize oyuncukonseyi.com/valorant-fps-arttirma-yontemleri/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir