Oyun Rehberleri

God of War En İyi 6 Tılsım

God-of-War-En-Iyi-6-Tilsim

Birçok oyunda tılsım yüzük gibi eklentiler çok farklı özellikte ve çeşitlerde gelmekte. Bahsettiğimiz oyun birçok kişinin favorisi olan God of War olunca, o da bu özellikte geri kalmıyor. Oyunda Kratos’ u güçlendirebileceğiniz birçok tılsım yer alıyor. Ancak 6 tanesi güçlendirme konusunda diğerlerinden biraz daha üst seviyeye çıkıyor. Sizler için God of War En İyi 6 Tılsım hangileri derledik.

God of War En İyi 6 Tılsım

Oyunda Kratos’ a giydirerek savaşlarda yenilmez yapabileceğiniz 6 tılsım şu şekilde;

  • Amulet of Kvasir: Eşyanın açıklamasında da yazdığı üzere oyuncular ne zaman mükemmel zamanlamayla kaçınma gerçekleştirirse zamanı yavaşlatır. Özellikle oyunda henüz yeni ve tecrübesi az olan oyuncular savaşlar çok kalabalık ve takip etmesi zor olduğunda zorluk yaşayabiliyorlar. Bu tılsım çetin savaşın hızını biraz yavaşlatarak size bir sonraki adımınızı düşünmeniz için gereken zamanı oluşturacaktır.
  • Talisman of Betrayal: Bir önceki bahsettiğimiz tılsım gibi bu tılsım da zamanı yavaşlatma özelliğine sahip. Ancak bu tılsımda etkiyi gerçekleştirmek için diğeri gibi özel bir şartı sağlamanız gerekmiyor. Dilediğiniz zaman bu etkiyi aktifleştirebilirsiniz. Özellikle Valkyrie gibi saldırıları hızlı ve kaçınması zor olan düşmanlar için bu tılsım oldukça yararlı olacaktır.
  • Golden Talisman of Protection: Daha defansif bir tercih olarak savaşlarda dayanıklılık konusunda sıkıntı yaşayan oyuncular için oldukça faydalı bir tercih olacaktır. Hem size can yenilemesi sağlayacak hem de rakipten alacağınız hasarı bir hayli azaltacaktır. Golden Talisman of Protection ayrıca savuşturmak için gereken aralığı uzatarak savuşturma yapmanızı kolaylaştıracaktır.
  • Horn of Heimdall: Adını Asgard’ ın mitik kapı bekçisinden alan tılsım, oyunda özellikle ofansif eşyalar kullanan oyunculara oldukça güzel etkiler sunmakta. Oyuncular alana yayılan şok dalgasını patlatarak düşmanlara sersemletme uygulayabilirler. Oyunda havalı gözükmekle beraber bu tılsım oldukça işe yaramaktadır. Ayrıca tılsımın ek etkisi olarak bu özelliğin süresini azaltma özelliği de var.
  • Sinmara’s Cinder: Ateş bölgesi olan Muspelheim’ da elde edeceğiniz Sinmara’s Cinder, Kratos’ un vücudundan ateşler çıkararak normal hasarının yanında yanma hasarı vermesini sağlar. Rakiplere hasar vermesinin yanında Kratos rakiplerinden daha az hasar almaya başlar. Ayrıca diğer tılsımlardan farklı olarak bu tılsımın etkisi 8 saniye sürmekte. Bu da diğerlerine göre oldukça uzun bir etki süresi.
  • Talisman of Cursed Power: Bu tılsım tartışmasız oyunda elde etmesi ve geliştirmesi en zor olanıdır. Ancak sonunda elde ettiğiniz güç bu efora değiyor. Etkisi kullanıldığında, Niflheim’da bulunana benzer zayıflatıcı bir sis açığa çıkarır, ancak bu kendiliğinden yayılan sis sadece düşmanları etkiler. Bu zehirli bulut aslında onlara zarar vermez, ancak istatistiklerini azaltarak yakındaki tüm rakipleri önemli ölçüde zayıflatır. Bir düşmanın istatistiklerini Kratos’ unkinin altına düşürmek, tıpkı oyunun erken bir bölümünü oyun sonu eşyaları ile geçiyormuş gibi bir etki yaratır. Her şey size çocuk oyuncağı gibi gelir.

Sizler için God of War en iyi 6 tılsım hangileri derledik. Daha fazla oyun rehberi için sitemizdeki rehberler kısmına göz atmayı unutmayın.

Paylaşımlar:

Konsey'in Benzer İçerikleri

Overwatch 2 Yenilikleri
Oyun Rehberleri

Overwatch 2 Yenilikleri Nelerdir?

Blizzard tarafından geliştirilen Overwatch 2 çıkmadan önce yeni oyunda oyuncuları nelerin beklediği konusunda bilgilendirmek istedik. Yazımızda yer vereceğimiz Overwatch 2 yenilikleri çoğu oyuncunun ilgisini çekecektir. Overwatch'ın kapanması oyuncuların bir kısmını

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir